2752
2734
عنوان

تو اکسپلور شوهرم .... دیگ کم کم دارم ازش دور میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 42 پست
حرف بزنم بازم میره پنهونی نگا میکنه نمیخوام اصلا چیزی بگم 

عادیه بابا تازه یک بلاگره یک مدته مد  شده بین اقایون اینو خیلی میبینن دختره دبی زندگی میکنه قمبلشو عمل کرده مثل توپ بسکتبال دو پشته زده بیرون یعنی تا نگاش میکنی اول چشمت قمباشو میبینه تا میاد میگه سلام بچه ها چطورین😁😁😁

بعد کل اکسپلور ش همینا شده🤣 حساسیت نشون نده

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من قبلنا تازه ازدواج کرده بودم لاغر بودم الان چاق شدم یکم البته شکم ندارم اصلا فقط باسنمه شوهرم همش دور و ورمه خخخخ هههههی روزگار مرد عاقل نمونده همشون ک ون دوست شدن

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2731

هیچ چیز مهمی نیست

اصلا اهمیت ندید

از همسرتون دور بشید رابطه تون اسیب میبینه

دیدن چندتا عکس باعث نمیشه ایشون خیانتکار باشن

ب زندگی تون برسید و نگران نباشید

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
دیگه مرد هستن و بی عقل واقعا

با این نظرتون مستقیما به نصف جمعیت کره زمین توهین کردید

من هیچی نمیگم اما کاش سایر خانم ها جواب تو نو بدن چون به پدرها برادرها و همس هاشون توهین شد

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
شما آقا هستید ؟ میتونم چند تا سوال بپرسم؟

سلام

بله

بابت دیروز عذر میخام

من زیاد اینجا نیستم و هرازگاهی ک سوالی واسم پیش میاد, میام

بفرمایید

درخدمتم

سلام بله بابت دیروز عذر میخام من زیاد اینجا نیستم و هرازگاهی ک سوالی واسم پیش میاد, میام بفرمایی ...

سلام خواهش میکنم 

میخواستم بپرسم شما ک آقا هستید شاید بیشتر همسر منو درک کنید ....اینکه اون از اندام تو پر تر و پایین تنه بزرگ خوشش میاد دلیل میشه ک منو دوس نداشته باشه دیگ و بعدا باهام سرد بشه و تمایل ب یه خانوم دیگه ای داشته باشه؟

سلام خواهش میکنم  میخواستم بپرسم شما ک آقا هستید شاید بیشتر همسر منو درک کنید ....اینکه اون از ...

درود

خیر!

هیچ ربطی نداره