2752
2734
عنوان

بهترین ضد افتاب و بهترین کرم پودر کدوم مارکه...

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 24 پست
عزیزم ضد آفتاب بی رنگ و بارنگ هیچ فرقی ندارن  بی رنگم یه رنگی زدن که شده سفید دیگه  اگه ...

تا حالا اسمشو نشنیدم تو اینستا یکی ضد افتاب فور اورو خیلی تبلیغ میکردم اونم نظرات بعضیا رو دیدم گفتن اونجور که میگن خیلی خوب نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا حالا اسمشو نشنیدم تو اینستا یکی ضد افتاب فور اورو خیلی تبلیغ میکردم اونم نظرات بعضیا رو دیدم گفتن ...

ضد آفتاب ایزدن از لحاظ قیمتی گرونه فقط آنلاین شاپای معتبر میاره  بخاطر همینه هم خیلیا نمیبینن هم به لحاظ قیمتی توان خریدشو ندارن  واگرنه فوق العادس 

حتی برای زیر چشمم میشه استفاده کرد ضد آفتاب کلینک هم عالیه

من ضد آفتاب بیرنگ دکتر ژیلا از جاریم گرفتم زدم پوستم سوخته بود

هم تا نصف روز رو صورتم بود نریخت

هم به نسبت مای خیلی بهتر بود و زبر چشمم چروک نکرد

آفتاب سوختگی هارو هم خوب کرد

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من ضد آفتاب بیرنگ دکتر ژیلا از جاریم گرفتم زدم پوستم سوخته بود هم تا نصف روز رو صورتم بود نریخت هم ...

اره یه بار دکتر پوست مامانم کرم دکترژیلا داده بود مامانم خیلی راضی بود

اره یه بار دکتر پوست مامانم کرم دکترژیلا داده بود مامانم خیلی راضی بود

آره 

عمه منم میگه کرم های دکتر ژیلا خوبه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ضد آفتاب ایزدن از لحاظ قیمتی گرونه فقط آنلاین شاپای معتبر میاره  بخاطر همینه هم خیلیا نمیبینن ه ...

اره زدم گوگل دیدم، بایودرما مدل فتودرم اسپاتش هم یکی گفتش که اگه لک داشته باشی به مرور زمان میبره قیمتش ۹۵۰تومن ناقابل

راستیی چرا نباید بزنیم زیر چشممون ؟؟