2733
2734
عنوان

داستان زندگیم کمک و راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 24 پست
خیلی الان بچه هامدرسه میرن بایدخوش باشم همش درگیربیمارستان وقرص اعصاب ونمیتونم به بچه هام محبت کنم

شمافکر ک منم الان باید بچم امسال مدرسه میره موندم با ۳ تا چه کنم

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خواهرخودت فکرات وبکن خودت میدونی بازم چون هم بایدبه روزهای بدت فکرکنی هم خوب

راست میگی  واقعا

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘
2731

عزیزم اصلا به سقط فکر نکن اصلا اتفاقا سه تا بچه عالیه! اونم الان که بچه ها بزرگ شدن.

ولی اینبار سر سزارین به دکترت پول بدی لوله رو میبنده. والا دوست من پارسال ۶ تومن داد لوله اش رو بست

اصلا شما قوی ولی مگه میشه کاندوم باشه و هزارتا جلوگیری بعد باردار بشی؟ اون چه کاندومیه؟حتما یه جای کارت ایراد داره!یا سوراخ میشه یا نشتی داره بالاخره یه چیزی هست

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

یه سربه مراکز ناباروری بزن خاله من پونزده ساله بچه میخواد,توشهرمون یه خانم مثل شمابود الان بچه سومشم زاییده خواهرشم چهارقلوداره یکی هم بعداونازایید,قاتل بچه هات نشوتقاص داره , خیلیاحسرت بچه دارن 

ششماچه شیر به شیرم داشتی بچه های بداخلاق و تند تند مریض شو

من بچه اولم 2 سال و نیمش بود که باردار شدم دوباره

پسر دومم به دنیا که اومد 6 ماهش بود باردار شدم دوباره نمیتونستم واقعا از لحاظ روحی داغون بودم دو تا پسر اولی به شدت شیطون و پسر دومم هم رفلاکس داشت مرتب در حال رفت و آمد دکتر بخاطر همین سقط کردم و الان به شدت پشیمونم بیشتر فکر کن عزیزم گناهش خیلی بزرگه