2752
2734
عنوان

دلم دیگ نمیخاد با شوهرم گرم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 46 پست
نه . بیا خونه . تو خونه لباس خوشگل بپوش برنامه داشته باش . خوابیدن اونجا ارزش میاره پایین . خودم بعد ...

اصلا نمیاد خونه ۷کارش تموم میشه یه رب به ۷ زنگ میزننه اماده بش بیا پایین هرچی التماس کنم خاهش کنم بمونیم خونه فایده نداره حتی نمیاد بالا وقتی خونه باشیم تلاشمه بهترینارو فراهم کنم ولی اون یه اش بدرد نخور خونه مامانشو ترجیح میده به میز رنگی من لباسای ازاد گشادی که خونه مامانش میپوشمو ترجیح میده به لباسای رنگا رنگ خونه رابطه عجله ای اونجارو ترجیح میده به خونه من حاضر شم و ارامش و سکوت باشه

چند شب در هفته میرید اونجا میخوابید؟؟!! ببین اگر تونستی این عادتش رو درست کنی بقیه اش هم میتونی ...

ببین مامانش تهرانه یه خونه ام اینجا داره ۲ ماه میاد اینجا یه ماه تهرانه کل دوماه میگه باید اونجا باشیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ببین مامانش تهرانه یه خونه ام اینجا داره ۲ ماه میاد اینجا یه ماه تهرانه کل دوماه میگه باید اونجا باش ...

از من به تو نصیحت تا اول زندگیت هستی این عادتش رو از سرش بنداز. آروم آروم البته.

گاهی وقتها بگو خودت تنها اونجا بخواب و تو برگرد خونه ات شاید تاثیر داشت

سیاست تو عوض کن . شیوه زندگیتو . به خودت برس و انرژی بده . بازبونت خامش کن .

تا حالا هرجا احتیاج داشته دستشو گرفتم تو همه چی مادی معنوی احساسی جنسی 

سال 96 به یه  خانم غیر محترم 2 میلیون پول داد اون موقع من براش طلا فروخته بودم ماشین گرفته بود مورد اول 

مورد دوم پارسال باز بعد چند سال که اون ماشین رو فروخته بود افتاد به کاسه ی چه کنم ومن با اینکه قرعه های خونگی درست میکنم وبا مبلغ کم کم تونستم چند تیکه طلا جور کنم وبازم فروختم که ماشین بگیره 

مورد سوم ماشینش خراب شد 5 میلیون دادم تعمیر کرد 

مورد چهارم 9 میلیون داذم طلبشو داد 

حالا من دیگه خدا میدونه دستم خیلییی خالی شد واحتیاج داشتم به 2 میلیون یه ماه پیش بماند که ب دیت وپاش افتادم که داد بهم پدرموووووو دراورد هرروز هروز هروز گیر داده که بهم پولامو بده منم ندارم من با پولا یارانه قرعه هامو درست میکنم از یه ورم قسط گوشی دارم از یه ورم این مهلت نمیده بهم یارانه که دادن گرف پولا یارانه رو بجا طلبش برد وباعث شد من برم زیر دین مردم چند روز گذاشته بود منو زیرررر منگنه خدا میدونه چقدر رو فشارم 

خلاصه قسط گوشی هم که براش واریز کردم خندید حالش خوب شد حسابشو باهام صفر کرد 

برا منی که همیشه دادم بهش حداسم بهش بود خدا میدونه بعذ 15یال زندگی پارسال برام خونه مستاجری گرف 

دارم میسووووزم که چطوری دلش اومد بامن اینکارو کنه. باز خداروهزار مرتبه شکر که پوله جور شد واگر ن من باید با مردم چیکار میکردم 

به مادرش بگو با ادب و احترام و بگو میخوام با شوهرم راحت باشم دیگه از عقد دراومدیم ولی انگار بچگیش ن ...

اصلا همه زیر سر مامانشههه یشب اومدیم خونه تا دم در کریه زاری کرد فرداش هی زنگ میزد چرا رفتید چرا رفتید پیرم نیستا ۵۰سالشه خودش برنامه ریزی میکنه شوهرمم باید بگه چشم متنفرم ازش چندروز پیش مهمون داشتم گوشت چرخکرده سرخ کرده بودم غذا نونی خیلی خوشمزه بود ولی چون من گوشت نمیخورم بقیش مونده بود شوهرمم نمیومد خونه بخورتش گفت بیارش خونه مامانم بخوریم حیف نشه دیروز بردیم شوهرم گذاشت یخچال دیدم همرو برد ریخت تو حیاط به شوهرم گفتم چرا مامانت اونهمه گوشتو ریخت رفت چرا غذا حروم کنه اگه بد بود یا خراب خودم بلد بودم بریزمش نیاز نبود بیارمش تا اینجا مامانت بریزه خندید هیچییی نگفت 

واقعا خاک توسرعرف مردسالار اگه یه خانم بعد ازدواج این اداهارو دربیاره همه به سمتش حمله کلامی میکنن اما یه مرد گنده هر اخر هفته بخواد خونه مامانجونش بخوابه انگار عادیه!!!!شاخ درمیارم بخدا اینقدر رومیدین.

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
واقعا خاک توسرعرف مردسالار اگه یه خانم بعد ازدواج این اداهارو دربیاره همه به سمتش حمله کلامی میکنن ا ...

کاش فقط اخر هفته بود بابا هرشبببب من از اخر بهمن تاحالا بقران یشب تنها نبودم باشوهرم تو خونم

خونه خودم اومدم صبح

شب ک زنگ زد نرو همراش

نمیتونی جلوش بایستی؟

از حق خودت میگذری بخاطر یه زنی ک پسرشو بچه ننه بار آورده ؟!

توهم دختر مادرتی ، هیچ فرقی نداره

توهم میخوای بری خونه مادرت

چرا نمیری ؟

کاش فقط اخر هفته بود بابا هرشبببب من از اخر بهمن تاحالا بقران یشب تنها نبودم باشوهرم تو خونم

نمیدونم چرا تحمل میکنی وابسته ای تنهایی خانوادت پشتت نیستن ولی هر دلیلی که داری بدون این مدل زندگی نرمال نیست یا کنار بیا و عادت کن یا یکبار برای همیشه سروصدا کن و قانون بذار ولی هی خودخوری نکن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706