2733
2734
عنوان

تاپیک جاری و شوهر رو دیدم یاد فیلم ملی و راه های نرفته افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 57 پست
اینکه دیگه کارش از هیز بودن کذشته سگ حشره😂😂🤣🤣🤣

داداشم میگفت رفیقم 

همون که دوست دختر مطلقه داره از زنه ۲ ۳ بار رابطه میخاد 

تازه انقدرم میخاد زنه رو 😑😐

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚
هنوزم با هم رابطه داشتن یرای اینکه رابطمون بهم نخوره اوایل ب من نگفت من فک میکردم کسی تو زندگیش نیس ...

شوهر خواهر زنش طلاقش نداد؟

چطور اینا طلاق گرفتن ولی گند قضیه درنیومده بود؟

هر چه از دوست رسد نیکوست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم وسط مهمونی یهو بگه گرممه بره لباس عوض کنه بیاد بقیه هم براشون عادیه سریع هم قفل میکنن سوتیاشون ...

دقیقا ۵۰صفحه با کاربران حرف زد و سد تا عکس فیک از خودش گذاشت ولی تا دستش رو شد تو عرض چند ثانیه نه این تاپیک بلکه کل تاپیکاشو قفل کرد لعنت خدا بر آدم دروغگو

شوهر خواهر زنش طلاقش نداد؟ چطور اینا طلاق گرفتن ولی گند قضیه درنیومده بود؟

انقد وقیح بود گفتم چرا طلاق گرفتی گفت چون خانومم بهم خیانت کرده ولی مطمئنم رابطه خاهرشو شوهرشو دیده خیانت کرد از خیانت خانومش مینالید ولی خودش انقد کثیف بود با خاهر زنش رفته بود تو رابطه انقد زرنگن اینا هفت سال کسی نفهمید با همن تا اینمه چن ماه پیش شوهره مچ خاهر زن دوس پسرمو با ی پسر دیگ میگیره  گوشی زنرو چک میکنه شماره دوس پسر منو توش میبینه شماره باباشو میگیره میگه ب این پسرت بگو دست از سر خانومم برداره اینم جلو خونوادش خودشو ب بی گناهی میزد ک من باهاش رابطه نداشتم  بازم همین هرزو ب من ترجیح داد منم دکمه سیکشو زدم با همون خرابای دورش خوش باشه روحو روانم نابود شد

2731
عزیزم مال شما حداقل خواهر شوهرت بوده چون از اول باهم بزرگ شدن براشون عادی بوده هر چند درست نیست ولی ...

کل حرفاش تابلو بود ...من که کامل باور نکردم ولی وقتی اون عکس کذایی را گذاشت و گفت این منم بدون آرایش و ف.  ی. ل تر و غیره دیگه شکم به واقعیت تبدیل شد و گفتم صد در صد دروغ میگه آخه تو تاپیکای قبلیش عکس واقعی ابروش را گذاشته بود در ضمن گفته بود ۴۰ کیلو اضافه وزن دارم و داخل این عکس که کزاشته بود نه تنها ابروش هیچ شباهتی نداشت بلکه یه نیم چه بالاتنه هم که مشخص بود نه تنها اضافه وزن نداشت یه دختر ترکه ای و لاغر اندام بود خودشون احمقن ولی دیگران را احمق فرض میکنن .بعد که دروغش رو شد گفته ابرو میکررو کردم در حالی که عکسی که گذاشت ابروهایش کاااااملن طبیعی پر و نچرال بودن و حتی رنک ابرو مو و ...هم مشکی نبود در صورتی که داخل اون عکس قبلیش یه آبروی مشکی کم پشت گذاشته بود که هیچ نقطه اشتراکی با این عکس نداشت ...۵۰صفحه با کاربران سر و کله میزد تا دروغش رو شد تو عرض چند ثانیه کل تاپیکاشو قفل کرد 

کل حرفاش تابلو بود ...من که کامل باور نکردم ولی وقتی اون عکس کذایی را گذاشت و گفت این منم بدون آرایش ...

ول کن بابا بنده خدا ها کمبود دارن اینجا شده محل عقده گشایی یه عده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

دقیقا کیف کرده بود وقتی اون عکس کذایی از خودش را گذاشت و کاربران به به و چه چه کردن واقعا خوشش اومده بود و فکر کرد واقعا خودشه ،😅

حرفاشم متناقض بود می‌گفت جاریم دور از چشم شوهرش اینجور میگرده ...بعد برداشته یه عکس لخت و پتی گذاشته از یه خانم میگه این پروفایل جاریمه ...یعنی شوهرش پروفایلش را نمی‌بینه ...در کل حرفاش نه تنها قابل باور نبود و عکسشم که تابلو فیک بود در گفتارشم تناقض گویی وجود داشت ...

حرفاشم متناقض بود می‌گفت جاریم دور از چشم شوهرش اینجور میگرده ...بعد برداشته یه عکس لخت و پتی گذاشته ...

آره دقیقاً

میگه دور از چشم شوهرش اونجوریه بعد طرف عکس پروفایل خودشو که همه میبینن لختی گذاشته

جالب اینجاست وقتی سوتیشونو میگیری شروع میکنن به ناله نفرین که آی خدا جوابتو بده آی به زمین گرم بخوری و....😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
آره دقیقاً میگه دور از چشم شوهرش اونجوریه بعد طرف عکس پروفایل خودشو که همه میبینن لختی گذاشته جالب ...

دقیقا تازه یه جای دیگه هم سوتی داد گفت یه بار همسرم تنها رفته بعد جاریم رفته تو بغلش و .و عکس گرفته استوری کرده ..یعنی این استوری ها را شوهرش نمی‌بینه ...بعد میگه دور از چشم شوهرش میچسبه به همسرم ...جالبه چند تا از کاربران ازش پرسیدن این استوری ها را مگه همسرش نمی‌بینه جواب نداد ...بعد میگه پوشش جاریم وقتی همسرش هست خوبه ولی وقتی تنهاست لختی میپوشن ...آخه اگه همسرش مخالف بود بعد عکس پروفایل و استوری های زنش را نمی‌بینه مگه ...کلن تابلو بود فیکه .بعد هم اون عکس که دقیقااااا عکس کیمیا خواننده بود را گذاشت گفت خودمم بدون آرایش و ف. ی. ل تر.بزن گوگل عکسش میاد .یه عکس گزاشتی مو نمی‌زد دقیییقا خودش بود ..بعد هم قبول دارم نبود می‌گفت نه فرق داره در صورتی که مو نمی‌زد با عکس کیمیا خواننده