2752
2734
عنوان

از شوهر ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 67 پست
🤦🤦🤦🤦💔💔خب الان غیر از طلاق به این خانم چه پیشنهادی بدیم به نظرم بهترین کار طلاقه

قبل از طلاق مشاور برن فکر کنم بهتره

ولی کلا موضوع دردناکیه🤦🏼‍♀️

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هعییییی این خانم تاپیک زیاد داره مشکل داره چی میگی سه تا از تاپیکای قبلش مال همین موضوعه😑

ولشون کن اینا چیزی از درد ما آدما نمیفهمن فقط میخان ک سریع قضاوت کنن متاسفانه حتما خودشون تاپیکایی ک میزنن بخاطر زیاد بازدید شدنه ولی دیگه نمیدونه من واقعاااا مشکلم جدیه مگه مریضم اخه واسه زیاد بازدید شدن تاپیک بزنم و مردم و بزارم سرکار😪😪😪

قبل از طلاق مشاور برن فکر کنم بهتره ولی کلا موضوع دردناکیه🤦🏼‍♀️

اخه مریض جنسی با مشاوره فکر نکنم درست شه این اقا محارم و اشنا ها رو هم از هم تمیز نمیده لا اقل این غلط رو اگه با دیدن فیلم غریبه انجام میداد میتونستم بگم بهش امیدی هست🤦🤦🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
دلیل منطقی ای برای طلاق گرفتنه ولی نه دادگاه قبول نمیکنه. پس عجله نکن با خیال راحت قدم به قدم جلو بر ...

اوم درست میگی ولی نمیدونم حق طلاق دارم یا نه از کجا باید بفهمم؟؟؟تو عقدنامه هستش برم نگاه کنم؟؟

کسی ندیده چنین تاپیکی داشته باشی. انشالله تاپیک واقعیشو بزنی میایم لایک هم میکنیم. 

واقعیته حالا میخای باور کن میخای هم نکن حتما چشات مشکل داره چون اونایی ک خوندن میدونن شما هم ذهنتو از قضاوت و.... پاک کن خواهشا قبل از اینکه دهن باز کنی و بگی بخاطر بازدید زیاده و...😏

دوسه تا تاپیک قبل فقط فحشش دادی درست نمیگی چی شده

چش هیزه دیشبم زدم گوشیشو خورد و خاکشیر کردم و بعدش از خونه زدم بیرون چون واقعااااا حالم خوب نبود از گریه شدییییددد داشتم خون بالا میاوردم😪😪

این موردبین اقایون عادی هست باید حساسیت نشون ندی و کنترلش کنی وچشم ودلش رو سیرکنی

بدترین توصیه من بارداری پر خطر داشتم نه ما کم نیست شوهرم باید میرفت بیرون از خونه چشمش رو سیر میکرد یا بعد از دنیا اومدن پسرم که خیلی گریه میکرد و حتی موهام رو هم نمیتونستم شونه بزنم یا موقع بارداریه دخترم که بازم هشت ماه محروم شد اتفاقا خیلی هم ادم گرم مزاجیه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706