2752
2734
برو بیا برام تعریف کن منم اولین بارمه میخوام برم  تخت جمشید شنیدم خیلی برهوته و بدرد نخور ا ...

انقدری که گفتن بهتون برهوت نیست 😁 فضاسازی شده کافی شاپ و فروشگاه صنایع دستی داره موزه داره . ولی خوب سنگ و تاریخ هست دیگه علاقه خاص خودشو میخواد . این روزا که یه تیپ روشن فکری و وطن پرستی شده بیشتر طرفدار پیدا کرده شلوغ تر میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم ما کلا سه روز شیراز میمونیم  میشه بگی کدوم. رستورانها خوبه همون مرکز شهر باشه وفالوده شی ...

سلام عزیزم . به سلامتی خوش اومدید 🥰🥰

فالوده که قطعا و یقینا پشت ارگ کریمخانی . اونجا یه خیابون کوچیکه کلا بستنی و فالوده هست .

سوغاتی هم محدوده بازار وکیل و خیابان طالقانی تنوع زیاده قیمتا مناسب ولی باید در خرید دقت کنید چون اجناس کیفیت پایین هم هست . 

سمت پارامونت و چهارراه سینما سعدی قیمتا یکم بالاتر و جنسا بهتره . 

عفیف اباد و معالی اباد که دیگه قیمتا کلا بالاس 

رستوران هم یکی از معروف ترینا هفت خوان هست حوالی دروازه قران که غذا گرون هم هست . 

محدوده بازار وکیل که میشه مرکز شهر شرزه رفتم غذاش خوب بوده . 

توی عفیف اباد هم رستوران و فست فود زیاده اکثرا هم خوبن . 

ایران برگر دروازه قرآن خودم همیشه میرم .

فلکه گاز هم رستورانای زیاد داره اونم مرکز شهر حساب میشه خوش مسیره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما کلا سه روز شیراز میمونیم  میشه بگی کدوم. رستورانها خوبه همون مرکز شهر باشه وفالوده شی ...

بستنی پشت ارگ کریم خوان زند رو بخورین

رستوران هم زیاد هست ،هر کدوم سر راهتون بود قیمت بگیرین اگ اوکی بودین نوش کنین

حتما حتما باغ ارم برین و کلی عکس خوشگل بگیرین

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
سلام عزیزم . به سلامتی خوش اومدید 🥰🥰 فالوده که قطعا و یقینا پشت ارگ کریمخانی . اونجا یه خیابون کو ...

خیلی ممنونم گلم از وقتی که گذاشتی،این پست رو ذخیره کردم تو گوشیم رفتم شیراز حتما نگاه میندازم و میرم 

2731