2733
2734
عنوان

با شوهری که پولاشو میده مامانش نگه داره چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 60 پست
میدونه به روی خودش نمیاره

اگه بفهمه رو این مورد حساسی کارت ساخته اس خسیسه شوهرت🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
درک مهریه رو که گذاشت اجرا ادب میشه

😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود آشتی کردی بذار اگه اسالم طول بکشه به حرفش گوش نده غذا نپز اهمیت بهش نده خبر نده کجامیری

شما چند سالتونه؟

سابقه زندگی مشترک دارید؟

لطفا موقع راهنمایی کردن به این فکر کنید که یک درصد ممکنه حرف شما روی طرف مقابل تاثیر گذار باشه بعد شروع کنید به مثلا راهکار دادن!!

2731
تا حالا به جدایی و مهریه تهدید کردی؟! بقیه بچه های خانواده همسرتون در این خصوص چطوری رفتار می کنن؟ ...

نه نمیخوام حرف جدایی بزنم

دوتا پسرن اون مجرده

مادر شوهرم چون خونشو نفروخت که با پدرشوهرم برن خونه بخرن ( البته پدرشوهرم میگفت پول بده به اسم خودم میخرم ولی ) با هم قهرن دوساله

دقیقا از وقتی ما ازدواج کردیم ایناهم قهرن و این بیشتر به هوای این قهر کرده که بیاد نزدیک ما زندگی کنه

نه سابقه از دست دادن پول نداره

خونه به اسم خودشه

چی بگم دقیقا

نگا بابای منم اوایل خیلی تعیین تکلیف برام میکرد ک پول هدیه هاتو بردار جدا کن باید یه چیزی دستت باشه خیالت راحت باشه و خیلی جدی میگف مثلا مهریه ت حق نداری ببخشی اینا

ولی هرچی گذشت من بر صلاحدید خودم ملایم اونو اجرا کردم هدیه هام نصف نکردم چون هربار ب شوهرم گفتم گف مال هردومونه هرچی هم باشه باهم میخریم تو زندگیمون صرف میشه

نگا یه بحثی هس طرف گاوصندوق داره میخواد امن باشه و پیش ادم امنی هم باشه و یه بحث اینکه مث بابای من تا حدی تعیین تکلیف دلسوزانه میکنن. مطمئن باش هرموقع نیاز باشه شوهرت اونا رو تو زندگیتون خرج میکنه فقط بیتفاوت باش هرچی حساس تر شی اگر بددل باشن باهات لج میکنن

نگا بابای منم اوایل خیلی تعیین تکلیف برام میکرد ک پول هدیه هاتو بردار جدا کن باید یه چیزی دستت باشه ...

میدونم قراره تو زندگی خودمون خرج کنه

ولی دل چرکینم ازش 

من خیلی کارا واسش کردم این حقم نیس

نه نمیخوام حرف جدایی بزنم دوتا پسرن اون مجرده مادر شوهرم چون خونشو نفروخت که با پدرشوهرم برن خونه ...

به نظر میاد مادر شوهرت بخاطر اخلاق شوهرش نسبت به این مسائل بی اعتماد شده و فکر می کنه همه قصد کلاهبرداری دارن که خب فکرش مهم نیست

شما مراقب باش که با پول همسرت برنامه ای برای خودشون نریزن

این وسط شما باید سعی کنی با پیشنهادات خوب و منطقی( با اطرافیانت مشورت کن و خودت هم در این خصوص حسابی تحقیق کن) همسرت رو به یه سرمایه گذاری امن و منطقی تشویق کنی

مثلا اگر پولی داره ببین مثلا الان ارز خوبه یا طلا یا مثلا بازار سرمایه؟!

وقتی ببینه که شما فکر اقتصادی داری ( حتی یه موضوع کوچیک) حتما روش فکر می کنه. کیه که از پول بیشتر و امنیت مالی بدش بیاد؟!!

خسیس نیس همیشه برام خرج کرده ولی پدرش خسیسه

ترو خدا زودتر یه فکری بکن من که تجربه همچنین چیزی ندارم چند تا مشاور تو سایت هست از اونها کمک بگیر

میدونم قراره تو زندگی خودمون خرج کنه ولی دل چرکینم ازش  من خیلی کارا واسش کردم این حقم نیس

حرفت درسته ولی مردا بیشتر تحت تاثیر مادرشونن اون اوایل

منم شوهرم از این لحاظ بعد از دوسال و نیم خوب شد

قبلش چندبار تو عقد حتی ، از کاراشون میخواستم ب جدایی فکر کنم ولی با مشورت متوجه شدم هرکی چندتا از این مدل چیزا تو زندگی مشترک تجربه میکنه باید با صبر و عشق زندگیتونو حفظ کنی اون پولا و خونه بدون شما دوتا درکنار هم صفا و ارزش انچنانی نداره درسته؟ 

اکثر دعواها و بحث ها هم از فرهنگ متفاوت و سختگیری اینجوری مادر پدراس. فقط صبر کن و خودتو نخور

دل منم از شوهرم خونه در حقیقت همه زنا همینجوری ن فقط خودشون تو حال بد نگه نمیدارن و تحت تاثیرش دعوای دیگه راه نمیندازن که اگر اینجوری کنی خودت تیشه زدی ب زندگی تازه ت که میتونه با رفتار سنجیده ت قشنگ ترین بشه

لطفا حرف های خواهرانه منو بپذیر و کتاب معماری عشق پایدار بخون و شروع کن ب کتاب درباره ساختن رابطه بهتر بین خودتون بخون. که نجات دهنده من از این افکار کتاب بود و از همه ییشتر اون کتاب ک نام بردم. و نتیجه این تدبیرت به خدا بسپار

دعوا کردن ک همه بلدن حفظ زندگیه که ارزشمنده ولی هرچیز ارزشمندی بدست اوردنش اوایل سختی داره بعد بهتر میشه

به نظر میاد مادر شوهرت بخاطر اخلاق شوهرش نسبت به این مسائل بی اعتماد شده و فکر می کنه همه قصد کلاهبر ...

راست میگه موافقم

اگه مکانو نشد تغییر بدی یکم بزار از اخرین بحثتون در این باره بگذره بعد یروز که حالش خوب بود بگو پیشنهادم اینه پولت برای اینکه ارزشش از دست نده طلا بخری یا زمین یا هرچی

باید بفهمه تو دلسوز زندگی خودت و اونی 

2706