2733
2734
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8116 بازدید | 194 پست
از روز اول رابطه نداشتین هنوز باکره ای؟

من عروس شدم با خانوادش زندگی میکردم چند بار  بعد از یکسال از ازدواجمون که گذشت  رابطه بود چون خونه جدا گرفتیم وسایل خرید و همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت که پدرش فوت شد این هم روحش رفت و هر بلایی که دلش خواست سرم آورد 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان ببخشید در تاپیک شما من زندگیم پهن کردم حلال کن اگر اذیتی قفل کن 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
خوب بودداوایل  پدرش فوت شد اینم همراهش دیوانه شد  من خودم پدر ندارم  برادرم ،برادر ...

لابد مرگ پدرشو از چشم شما میبینه میگه از غصه پسرش فوت کرده مه اینجور دیوانه شده

هیچکدومشون ذره ای وجدان ندارن خانوادشم مثل خودشن؟

2731
آدم تنوع طلب هیچ وقت خوشبخت نمیشه بشین یه روز یه ماه حتی یه سال با خودت بجنگ گریه کن ب خودت ب مغزو ق ...

چقدر خوب حرف میزنی مرسی خدا خیرت بده ولی باز تو دلم حسرت این میخورم چون دوسش دترم که کاش باهم میتونستیم زندگی کنیم همش استرس دارم بیرون یه نفر ببینه خوشکلتر از من .. والا نمیبینمم .. ولی این چشمش هر جا هست الامن دندون پزشکی میرفتم بی ارایش دکتره محو من میشه نمیدونم این چه بخت بدی تو چشم هر کی هستم الا این 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
بهتر که بچه نداری، خیلی سخته با بچه. پوستت کنده میشه

واقعااا ؟ پس خدادوستم داشته که نخواست شوهرم نداشت از اول 

لابد مرگ پدرشو از چشم شما میبینه میگه از غصه پسرش فوت کرده مه اینجور دیوانه شده هیچکدومشون ذره ای و ...

وقتی منو آوردن به خونه اینا خیلی میترسیدم فکر میکردم خیلی بد باشن ولی برخلاف همشون خیلی خوب باهام رفتار کردن پدرشون سرشناس بود و ابهت داشت تو طایفشون یکباره فوت شد دیگه همشون شدن زامبی و افتادن به جان من 

به جان خودشون مثل خوره همدیگه رو میخوردن 

هر کی یک سازی میزد اوضاع بدی بود 

خشم و نفرت از خانوادم داشتن  من ازدواجم خون بس هست اگر بدونی چیه

فک میکزدم عروس خون بس فقط تو رمان هاوداستان ها هست😑😑چقدناراحت شدم واست ان‌شالله خداخودش یه راهی سررات بزاره آزادشی یاهرجوردوس داری ودلت رضاست اون اتفاق واست بیافته.

کسی ازخانوادت یکی ازاعضای خونواده شوهرتوکشته؟نسبتهاشون باهاتون چی بود؟

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تلاشم میکنم حتی فکر فرار و خودکشی بارها زد به سرم  تاپیک زدم گفتن نکن یکی از کاربران در شخصی ب ...

چیکار میکنی بهتری 

وقتی منو آوردن به خونه اینا خیلی میترسیدم فکر میکردم خیلی بد باشن ولی برخلاف همشون خیلی خوب باهام رف ...

متاسفم عزیزم

خدا خودش راهی برات بسازه که خودت فکرشو‌هم‌نمیکنی

فک میکزدم عروس خون بس فقط تو رمان هاوداستان ها هست😑😑چقدناراحت شدم واست ان‌شالله خداخودش یه راهی سر ...

متاسفانه در طایفه های ما هست ناموس حکم سنگینی داره 

براشون ما طلاق نداریم اصلا از بچگی اسم بچه ها میذارند روی همدیگه و به یک سنی رسیدند دیگه ازدواج میکنند 

پسر عموم بحساب نشون من بود برادر این شوهر الآنم هم خواستگار من بود دعوا شدن برادرم و پسر عموم زدن کشتنش 

اونا هم دیه گرفتن و من برای این پسرشون 

و قطع ارتباط ابدی 

چیکار میکنی بهتری 

فقط نماز میخونم و ذکر میگم و دارم یک کار هنری انجام میدم 

2706