2737
2739
عنوان

خدایا این تب چرا قطع نمیشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 57 پست
فردا ببرش پیش یه دکتر دیگه .بچه ی منم الان تب داره 

دکتر خودش پنجشنبه ها نیس اینم از پنجشنبه مریضه مجبورا بردم یه دکتر دیگه فردا میبرم پیش دکتر خودش دارو های اون بهش میسازه اگه لازم بود آزمایشم مینویسه خدا فقط خودش به خیر کنه امشب تبش کنترل شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبی که سه روز طول کشیده و علتش معلوم نیست : بیمارستان

تبی که بالاست و پایین نمیاد  با تن شویه اب ولرم و دارو:

بیمارستان

شاید لازم باشه تزریقی بگیره

ببرش بیمارستان حتما بچه رو

چحوری ریسک میکنین بچه تب ۳۸/۵ اونم چن روز منتظرین تو خونه یا تو نی نی سایت براش راه حل پیدا کنید

از تشنج نمیترسی

ببرش بابا بچه رو

2742
دکتر خودش پنجشنبه ها نیس اینم از پنجشنبه مریضه مجبورا بردم یه دکتر دیگه فردا میبرم پیش دکتر خودش دار ...

عزیزم دکتر توی مطب برای بچه تو این شرایط چیکار میتونه بکنه

بچه شما باید بره بیمارستان

تو مطب نهایت تجویز دارو انجام میشه دیگه

چه اقدام دیگه ای میشه کرد

ببرش بیمارستان بچه رو

عزیزم دکتر توی مطب برای بچه تو این شرایط چیکار میتونه بکنه بچه شما باید بره بیمارستان تو مطب ...

نه دو سال پیشم اینجوری شده بود دکتر آزمایش نوشت ودارو داد خوب شد بیمارستان بریم هم نهایتش میخوان آزمایش بنویسن وسرم وصل کنن دیگه که همینارو میشه انجام داد به خدا از بیمارستان میترسم یه بار بچه رو بردم موش ازمایشگاهی کردن اصلا دلم نمیخواد برم فردا میبرم دکتر معاینه کنه هر وقت لازم باشه خودش برگه هم میده برا بستری تو بیمارستان که خدا کنه با دارو تو خونه خوب شه اصلا خاطره خوبی از بیمارستان کودکان شهرمون ندارم😭😭😭

نه دو سال پیشم اینجوری شده بود دکتر آزمایش نوشت ودارو داد خوب شد بیمارستان بریم هم نهایتش میخوان آزم ...

خصوصی ببر

خب شما مبگی بروفن هم دادی پایین نیومده

باید تزریقی بگیره

نمیدونم

خودتون میدونید

ولی خب من بودم میبردم بیمارستان

تبی که سه روز طول کشیده و علتش معلوم نیست : بیمارستان تبی که بالاست و پایین نمیاد  با تن شویه ...

چی بگم اخه دکتر میربم میگه ویروسیا همینن 😑 میگم با شیاف دیکلوفناک پایین میاد ولی بازم میره بالا فردا باز میبرم دکتر...دکتر خودش قبلا تو بیمارستان کودکان کار میکرده برا همین میبرم پیش اون میگم اگه نیاز به بستری باشه میگه دیگه ببرش بستری کن 

2738
چی بگم اخه دکتر میربم میگه ویروسیا همینن 😑 میگم با شیاف دیکلوفناک پایین میاد ولی بازم میره بالا فرد ...

شیاف دیکلو هززززار تا عارضه داره

فقط تو موارد خاص اونم خود دکتر باید تجویز کنه

اونم نه همش

یه بار مثلا

نمیتونی تو خونه مدام بزاری

بروفن هزار تا عارضه داره

عارضه های گوارشی که بررگ بشه دور از جونش از معده درد گرفتار میشه

دکتر میبریم میگه ویروسیه ینی چی!! چی بگه؟ بالاخره یه میکروب وارد بدن بچه شده دیگه

ویروس نه

باکتری!!

هر چی

بالاخره باید درمان شه یا نه

بدن بچه احتمالا ضعیفه دیگه

یا انتی بیوتیک زیاد میدین در کل بهش 

دستگاه ایمنی بدنش ضعیف شده

خصوصی ببر خب شما مبگی بروفن هم دادی پایین نیومده باید تزریقی بگیره نمیدونم خودتون میدونید ...

شب بردیم بیمارستان خصوصی سرم زدن به دکتر اورژانس هم نشون دادیم اونم نمیدونم یه امپول چی بود اضافه نوشت زدن به همون سرم ... اونوقت باید ببر بیمارستان کودکان بخش اورژانسش اره؟

شیاف دیکلو هززززار تا عارضه داره فقط تو موارد خاص اونم خود دکتر باید تجویز کنه اونم نه همش یه بار ...

آره زمستون هی سرما خورد وهی انتی نوشت دکترش به این دکترم گفتم که این چرا سیستم ایمنیش ضعیفه گفت حتما آنتی زیاد خورده گفتم بله زمستون هی مریض میشد ....شیاف دیکلو فناک زیاد نزاشتم یکی دیروز یکی هم امروز...والله دیگه مخم کار نمیکنه صبح میبرم دکتر ببینم چی میگه آزمایش بنویسه معلوم میشه عفونت داره یا نه ...این سه ساعتم تموم بشه راحت میشم

الان هنوز تب داره؟

نیم ساعت پیش بیدارش کردم استامینوفنشو دادم و پاشویه میکنم فعلا که تبش اومده پایین شکر خدا ولی مثلا یه ساعت مونده به وقت داروهاش باز تبش میره رو ۳۸.۵ یا ۳۹ خدا کنه مشکلی نداشته باشه 

تعداد تنفسش رو تو یه دیقه چک کن

نگاه کن به شکنش ببین چن بار میره بالا پایین تو یه دیقه

۳۰-۳۵ تا بیشتر شد  

نیاز به بررسی داره

گوش کن موقع تنفس صدا میده سینش؟

سرفه داره مخصوصا خلط  دار

اگه اکسیژن سنج داری اکسیژنش اندازه بگیر

2706