2733
2734
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم ؟طلاق بگیرم؟مهریه مو بزارم اجرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 37 پست
من یکی از دوستام تو همین سایت شوهرش همینطور بود همش حرف خودشو میزد اونم قهر کرد یکی دوماه خونه باباش ...

دوبار سابقه ی قهر دارم رفتم خونه بابام تا دوماه نیومد دنبالم....من آدم کم طاقتی ام اینکار اصلا به سود من نیست

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام...آیه ی شر یره بدجور جبران می کند....
دوبار سابقه ی قهر دارم رفتم خونه بابام تا دوماه نیومد دنبالم....من آدم کم طاقتی ام اینکار اصلا به سو ...

نمیخواد دیگه پس نمیشه کاریش کنی یا باید سکوت کنی یا ولش کنی 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخواد دیگه پس نمیشه کاریش کنی یا باید سکوت کنی یا ولش کنی

این کارو ی مدت کردم ... ازش سرد شدم خیلی....حتی متوجه اونم نشده....بنظرم اینطوری ادامه دادن هم عاقبت نداره چون من خودخوری میکنم و دق میکنم از دستش...برام دعا میکنی یه دل شم و بهترین صلاح و تصمیم که به نفع مه بگیرم؟ دلم گرفته... 

این کارو ی مدت کردم ... ازش سرد شدم خیلی....حتی متوجه اونم نشده....بنظرم اینطوری ادامه دادن هم عاقبت ...

ان شاءالله دلت آروم شه عزیزم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
ان شاءالله دلت آروم شه عزیزم 

ممنون عزیزم الهی حاجت روا بشی 

خداکنه دل من هم یه دل شه و خدا ی راهی جلوم بزاره

ممنون عزیزم الهی حاجت روا بشی  خداکنه دل من هم یه دل شه و خدا ی راهی جلوم بزاره

ممنون💋💋💋

یه ذکر هست کمکت میکنه مرتب بخونش 

شانزدهم روايت شده از ثقه جليل عالم عابد عبداللَّه بن جندب كه از بزرگان اصحاب حضرت موسى و امام رضا عليهماالسلام و وكيل ايشان مى باشد آنكه وقتى عريضه اى خدمت حضرت ابوالحسن يعنى امام موسى عليه السلام نوشت و در آن عرض كرد كه فدايت شوم من پير شدم و ضعف و عجز پيدا كردم از بسيارى از آنچه قوّت داشتم بر آن و دوست دارم فدايت شوم كه تعليم فرمائى مرا كلامى كه مرا به خداوند تعالى نزديك كند و فهم وعلم مرا زياد كند حضرت درجواب او، او را امر فرموده بود كه بسيار بخواند اين ذكر شريف را : بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ لا حَوْلَ وَلاقُوَّةِ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظيمِ

ممنون💋💋💋 یه ذکر هست کمکت میکنه مرتب بخونش  شانزدهم روايت شده از ثقه جليل عالم عابد عبداللّ ...

فدات 😘

ممنونم عزیزم از لطفت 💋

حتما میخونمش 💕

🌹🌹🌹

فدات 😘 ممنونم عزیزم از لطفت 💋 حتما میخونمش 💕 🌹🌹🌹

خواهش میکنم ان شاءالله بهترین تصمیمو بگیری🥰