2752
2734
اره درسته

خیلی وحشتناکه 

من ۱۱سالم بود زمانی ک میخوابیدم صبح هابیدارمیشدم خانوادممیگفتن چرا بلندمیشی جیغ میکشی ویاهمین الان دوستام پیشم میخابن گاهی باچشم بازبلندمیشم باهاشون حرف میزنم ولی چیزی ازاتفاقات یادم نمیادبدازبیدارشدن ....اگ اطلاعاتی دارین خواهشا کمکم کنین واقعاحس میکنم دچارجنون دارم میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوناپیدا کردنشون خیلی سخته و ب هرکسیم نمیشه اعتماد کرد من چن جایی رفتم  گفتن موکله🤷‍♀️

حس بدی قبلا یه تجربه ی خیلی بد داشتم من یه چیزی تو اتاقم میدیم که کامل سیاه بودو قدش به سقف اتاقم می رسید من همیشه ی خدا پاهام کبود بود هر جا هم فا ل و سرکتاب میگرفتم می گفتن جادوت کردن و طلسمت کردن بختتو بستن  من نتونستم ازدواج کنم تا الان با اینکه هیچ مشکلی ندارم اما خداروشکر چند سالی هست دیگه نمی بینم 

اره امکان داره چون مامانم قبل مرگ مادرش عزراییل رو تو حیاط خونشون میبینه فرداش مادرش میمیره

نگفت چه شکلی بود 

من ازاون ب بد شخصی که جان ب سرباشه و بااون شخص تنهاباشم حاله سیاهی رو میبینم که چقدر نزدیک اون فرده بنظرتون عادیه گاهی خودم ازخودم میترسم

زنداداشم میگ توچرا گاهی باخودت پچ پچ میکنی ولی من جیزی یادم  نمیاد ک باخودم حرف زده باشم اروم

2731

آقا میگفتی تاپیک ترسناکه شاید یکی توخونه تنهاست پناه آورده تو سایت که نترسه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
حس بدی قبلا یه تجربه ی خیلی بد داشتم من یه چیزی تو اتاقم میدیم که کامل سیاه بودو قدش به سقف اتاقم می ...

هنوزم ازدواج نکردی!

من یکی از دوستای دوستم اینجوری بود رفته بود کردستان پیش ماموستا محمدفک کنم من رفتم کردستان برم اونجابرای قران درمانی یک هفته کردستان بودم ولس نشد که پام ب مریوان وا بشه هر لحظه اتفاقات بدو بدتری نیفتاداخر شبش بی دلیل دعوا شد وعمم فوت کرد برگشتیم زمانیم که رفتیم هرروزش فامیلای اون دوستمون ک کردستان بودن تاسومشونونمیدادن ی نفردیگ فوت میکرد

حس بدی قبلا یه تجربه ی خیلی بد داشتم من یه چیزی تو اتاقم میدیم که کامل سیاه بودو قدش به سقف اتاقم می ...

واینکه اگ شرایطشو داری برو حتما اونجا 

چون دوست دوستم رف اونجا یک هفته نشدازودواج کرد

هنوزم ازدواج نکردی! من یکی از دوستای دوستم اینجوری بود رفته بود کردستان پیش ماموستا محمدفک کنم من ر ...

نه عزیزم ازدواج نکردم .واقعا چه عجیب یعنی واقعا چرا آدم می مونه چی بگه

هیج وقت تاحالا همچنین اتفاقی نیفتاده برام ، از نظرم اینا توهمه چون یادمه میگفت همینطور زل بزنی به آینه توهم میاره مخصوصا نیمه شب یا نصفه شب ساعت ۳ ۴ اینا هم باشه همه جا هم تاریک احتمال توهم زدن خیلی بالا میره.....

2706