2733
2734
عنوان

چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 58 پست
منم فکرم خیلی درگیره دارم دیوونه میشم🥲

الهی درست میشه🥲

همچون حالمون بده:)

گذشته ای که حالمان را گرفته است؛آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم،و حالی که حالمان را بهم میزند!چه زندگی خوبی...._صادق هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرم مریضه قبل خواب سه بار بالا آورد و شکم گشنه خوابید شام نخورد🥺😢 تبم داشته بیدارم ک یهو بالا نیاره و تب نکنه خونه ام بهم ریخته شده دست و دلمم به کار نمیره ک پاشم یکم جم و جور کنم حداقل الان ک بیدارم

کاربر قدیمیم
جانم

لطفا لطفا لطفا

علاقه پسرتون براتون تو اولویت باشه

در آینده اگه دیدید به درس علاقه داره سعی کنید تا فضای آروم و با رفاه براش ایجاد کنید

اگه دیدید به رشته های نظری علاقه نداره بهش فشار نیارید بزارید بره سمت علاقش

خانوادم منو بزور فرستادن رشته ای که دوست ندارم

و من چیزی جز عذاب حس نمیکنم

ذهنم درگیر بی پولی شوهرم حقوق ندادن سه ماهه بچم هام گرسنه خوابیدن فردا مدرسه میره دارم فک میکنم چه گ ...

میتونید تو فضای مجازی بگردید دوره های رایگان ادمینی و از این دست شغل های دورکاری پیدا کنید و یاد بگیرید

درآمد خوبیم داره

2706