2733
2734
ب عنوان آدمی که پولدار بودم مجردی زیاد تو زندگی رنج کشیدم همه چیز پول نیست  ضمنا پولدارا یعنی ...

نه منظورم درست نرسوندم ببین پولدار که دل شکسته الان بدون تاوان و کارما زندگی میکنی حالا ما دل بشکنیم جز عذاب وجدانش همینطور سنگ از اسمون برامون میباره .من پارسال ۱سال با حرف های یه پدر قهبه چقدر خر شد م از جونم از زندگیم همه چی ام مایه گذاشتم نه برا پولش برای خودش بعدم راحت یه شب بدون خداحافطی ولم کرد و رفت من یکسال کارم از دست دادم کلی بیماری کشیدم کلی تراپی شدم و بستری ها بیمارستان شدمو هزار چیز دیگه و الان میبینم لاس زدنش با یکی دیگه میکنه و زندگی عادی بدون لحطه لی مشکل .من نفرین نکردم ولی خدایی این حقه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز چرا آدم پولدار باید حساب پس بده؟ شما معتقدید همه پولدارا ظالمن؟

نه بقران کامنت هامو بخونی متوجه میشی من نظرم ب کسی که دل شکسته و پولدار بود و الان مثل چی زندگی شو میکنه و من خر دارم ۱ سال زجر میکشم و همینطور خدا برام بارون سنگ بارید

2731
نه منظورم درست نرسوندم ببین پولدار که دل شکسته الان بدون تاوان و کارما زندگی میکنی حالا ما دل بشکنیم ...

مطمئن باش تقاص پس میده 

اما شما زندگیتو بکن و خیلی انتظار نکش اگر ب خدا ایمان داری بسپار ب اون و رها کن 

دوست عزیز چرا آدم پولدار باید حساب پس بده؟ شما معتقدید همه پولدارا ظالمن؟

من منظورم آدمای گناهکار بود

نگفتم اعتقادم اینه که هر کسی پولداره باید تنبیه بشه

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰