2752
2734
عنوان

بنظرتون مردی که سال ها قبل با زنی رابطه چیز داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 31 پست

هر آدمی فرق می‌کنه ولی آلزایمر ک نمیگیره 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

ادم که درگیر زندگی متاهلی میشه انقد سرش شلوغ میشه و از تب و تاب عشق های مجردیش دور میشه که عادی میشه براش

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فراموش که نمیشه ولی به مرور عادی میشه بنظرم منم عاشق یه نفر بودم بشدتتتتتتتتتت الان میبینمش عادیم دی ...

دختره خیلی عاشق پسره بود پسره هم ادعای عاشقی داشت💔

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
اگه عشق اول باشه هرگز

عشق اول نمیدونم ولی اولین کسی که پسره باهاش وارد رابطه جدی و طولانی شد اون دختر بود

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
دختره خیلی عاشق پسره بود پسره هم ادعای عاشقی داشت💔

فراموش نمیشع

شوهرته؟

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
عشق اول نمیدونم ولی اولین کسی که پسره باهاش وارد رابطه جدی و طولانی شد اون دختر بود

منم همچین حسی رو تجربه کردم ولی رابطه نداشتم

فراموش نمیشع شوهرته؟

نه.

من اون دخترم...

نمیدونم

من تو فامیل ی خواستگار داشتم دوتامون علاقه داشتبم ارتباطمون آنچنان نبود رو این محور زود ک من خانوادمو راضی کنم ک گفتن حاضریم بمیری اما این نه...

که راضی نشدن ...

هرگز حاضر به دیدنش نیستم دوبار دیدم فقط طی این ۱۴سال...اونم تو مراسم ختم...بار اول تازه ازدواج کردم دیدمش شرمنده بودم فقط

الحمدلله زن گرفت بچه داره و خوشبخته

برا من فقط ی فامیل و حسی ندارم اما دوست نداستم ببینمش که بنظرم خارج از تعهده در این من مراقبم

اما پسرداییم خواستگارم بود معمولی بود اصلا سریع رد کردیم ولی ارتباط خانوادگی داریم چشمم واقعا پاکه من همون موقع ب چشم داداش پیدیدمش الانم برام جای بردار هست هیچ حسی،نبود و نیست

نه. من اون دخترم...

الهی بمیرم🙂

نه. من اون دخترم...

تو مگه یادت رفته؟

اونم یادش نمیره قطعا و قطعا ولی مجبوره عادی رفتار کنه 

خیلی سخته جواب این سوال ،بابد بگم نمی‌دونیم تو دل اون دوتا نیستیم 

من که فراموشش نمیکنم نمیشه برام مثل بقیه بشه!!اونم حسم میگه همونه چون رفتارش بام عوض نشده

تو مگه یادت رفته؟ اونم یادش نمیره قطعا و قطعا ولی مجبوره عادی رفتار کنه 

💔 

من که فراموشش نمیکنم نمیشه برام مثل بقیه بشه!!اونم حسم میگه همونه چون رفتارش بام عوض نشده

آهان دختره خودتی ؟!😂 گلم فکرتو درگیرش نکنی بهتره،راه شما دو نفر از هم جدا. شده مرور اتفاقات و رویابافی و فکرخیال کاردستی نیست 

2706