2752
2734
😍 عزیزم من سینه هام درد میکنن ی چهار روزی میشه به شدت خستم اصلا نمیتونم پا بشم یکم تب دارم همش دست ...

من دقیقا همین علائمو داشتم البته اینا خیلی هم شبیه علائم قبل پریودی هست با این تفاوت که حالت تهوع مخصوصا صبحا داشتم

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
عزیزم من سینه هام درد میکنن ی چهار روزی میشه به شدت خستم اصلا نمیتونم پا بشم یکم تب دارم همش دستشوی ...

نمی‌دونم اصلا بازدای من به علایم نمی‌دونم 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۲۸

عزیزممن سینه هام درد میکنن ی چهار روزی میشه به شدت خستم اصلا نمیتونم پا بشم یکم تب دارم همش دستشویی میرم اخلاقم بد شده از موئد پریودیم رد نشده رابطه داشتم بدون محافظت ممکنه باردار باشم؟

چ کوچولو  عزیزم من سینه هام درد میکنن ی چهار روزی میشه به شدت خستم اصلا نمیتونم پا بشم یکم ت ...

احتمالش هست

بی بی بزنید

من از زمانی که ندفه بسته بشه حالت تعویق در حد مرگ دارم تا پنج ماهگی فقط میتونم سرم بزنم

جز سرم توی پنج ماه چیزی نمیتونم بخورم

من خانومم باور کنین فقط اسم خوراکی که عاشقشم رو گذاشتم روی کاربریم😂
من 35 سالمه و الان چند ماهه که یه پسر دارم اونم بعد از پانزده سال  خدایا شکرت الهی هر کس دلش م ...

خدهروهزارمرتبه شکر خیلی برات خوشحال شدم دعا کن زنداداشم باردار بشه فدات شم 

زدم منفی شد

علائم منم خستگی و تیر کشیدن زیر دل دقیق مث دل درد پریودی و درد سینه بود چن روز دیگ بیبی بزن ببین چی میشه با اولین ادرار بزن دقیق تره

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
عزیزم من هیچ وقت اینجوری نشدم قبل پریودم

اگر رابطه مراقبت نشده داشتی احتمال بارداریت بالاس 

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
2706