2733
2734
عنوان

اتفاقات فرا طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 34 پست

من چندسال پیش،مجرد بودم،روزا تو خونه بیکار بودم همش میخوابیدم.خونمون دوبلکس بود،بعد صبحانه میومدم بالا در اتاقو میبستم و مبخوابیدم تا عصر

بعد هر اتفاقی میفتاد،هرچیزی میشدو تو خواب میدیدم و وقتی میرفتم پیش بقیه هرکی هرچی تعریف میکرد میگفتم میدونم،تو خواب میدیدم همه چیو

یه چندماهی اینجوری بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار برای اولین بار بی حجاب جایی بودم بدون روسری و کلا بدون مانتو 

چند ماه بعد خواب دیدم جایی نشستم فیلم اون صحنه رو بهم نشون میدادن تو خواب انگار دایی ام واسطه شده بود و می گفتن به خاطر دایی ات این گناه تو بخشیده شد 

دایی ام شهیده 

در ضمن مذهبی نیستم اصلا

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..
با زنگ مویابل بیدار شدیم قشنگ یادمه از ساعت دیواری ساعت رو گفتم بعد نمیدونم چی شد زمان تغییر کرد هم ...

عجیبه 

ایت الکرسی بخونید

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2731
عجیبه  ایت الکرسی بخونید

این اتفاق برای چند سال پیشه 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم