2752
2734
عنوان

توصیه منه حقیر به شما خواهرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 36 پست
بعد تو مملکت خودمون دکترای ما میگن سعی کنیم تغذیتون طبیعی باشه و فلان...ملت میگن بابا این دکترم چیزی ...

متاسفانه گوجه و خیارم طبیعی نیست همش سم خالصه

برا اینکه زودتر محصول برسه ب گوجه ها سم قوی میزنن ک قرمز بشه

نقل مکان موقتی به مناطقی که الودگی اب و هوا کمتره...

کل هشتاد میلیون ؟!!بعد کار و کاسبی چی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونیم دست به دست هم بدیم درستش کنیم...

فکر نکنم به عمر ما قد بده

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
منی که ی ساله ریزش مو دارم فقط با ماینو و داروی دست ساز 10 درصد کنترل شده چکار باید بکنم 

میشه گفت من فرشته نجات ریزش موهای شمام😅فرشته نجات موهای خودمم یه بنده خدایی بود اتفاقی یه جمله ای گفت دنباله رو جمله اش تا عطاری پیش رفتم و بطور معجزه وار موهام ریزشش۱۰۰درصد قطع شد...هزینه کلی درمان ریزش موهای شما ۱۳۰ هزار تومن...یه کیسه ۶۰ هزار تومنی حنا...با یه پودر رنگ طبیعی ترکیبی از بابونه و سدر و حنا و وسمه و روناس و... اس ...از عطاری بگیرش...بجای شامپو ازش استفاده کن...نتیجه عجیبشو خواهی دید...موهاتو قطور تر میکنه حتی...شاید باورت نشه ولی حقیقته

خدایا تویی امیدم
میشه گفت من فرشته نجات ریزش موهای شمام😅فرشته نجات موهای خودمم یه بنده خدایی بود اتفاقی یه جمله ای گ ...

موی ارثی رو درمان میکنه؟ 

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           
کل هشتاد میلیون ؟!!بعد کار و کاسبی چی 

هرکس باید گلیم خودشو از آب بکشه بیرون و تا حد ممکن به بقیه کمک کنه...نه اینکه غصه کل هشتاد میلیونو بخوریم...بطور کلی میگم...واسه زندگی سالم تلاش فراوان ارزششو داره بخدا

خدایا تویی امیدم
موی ارثی رو درمان میکنه؟ 

بله...کل اجدادم ریزش موی شدید داشتن و داییام و عمو هام و بابام ریزش موی شدید دارن...ولی من درمانش کردم با این دوتا داروی گیاهی

خدایا تویی امیدم
اومدی تو نی نی سایت چه اُردایی میدی. مگه نقل مکان و یه زندگی خیلی راحته؟؟

همینو بگو فعلا الویت زنده مانده تا عمر طولانی طرف ب خاطر کار از شهر و وطن خودش بیرون میاد می‌ره به حتی آلوده ولی پیشرفته تا کار کنه بعد بگیم برگرد تو روستا چون دختر تو فرانسه گفته 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
همینو بگو فعلا الویت زنده مانده تا عمر طولانی طرف ب خاطر کار از شهر و وطن خودش بیرون میاد می‌ره به ح ...

یه پسر ۲۰ ساله که تو نی نی سایت عضوه

بجای اینکه الان خواب باشه و فردا بره دنبال کسب و کار که حداقل یه تکونی به زندگی خودش بده چی از زندگی میفهمه؟

داره نصیحتم میکنه 

خانوم هستم
متاسفانه گوجه و خیارم طبیعی نیست همش سم خالصه برا اینکه زودتر محصول برسه ب گوجه ها سم قوی میزنن ک ق ...

یکی از اهدافم اتفاقا همینه خونه روستامون رو که هزار و خورده ای متره رو یه بخشیشو بزارم واسه کاشت گوجه و خیار و بادمجون و کدو و اینا بطور طبیعی با کود گوسفند و کود مرغی...بدون هیچ چیز شیمیایی...

همینطور درخت پرتقال و انار و انجیر و ... . بشدت عاشق زندگی طبیعی و چیزای طبیعی شدم...خیلی وقته گوجه و خیار و ... مصرف نمیکنم...چون مصرف اینا اثرشو توی ۵۰ سال و اینا نشون میده...منی که میخوام۱۲۰ سالگی رو به چشم ببینم از همین الان دارم واسش برنامه ریزی میکنم با قدرت

خدایا تویی امیدم
2706