2752
2734
یه سال بود اقدام به بارداری داشتم خوشبختانه اسپرماش کم تحرک بود من حامله نشدم اما اون موقع هنوز متوج ...

چه ازمایشی دادی ک اینو متوجه شدی چون تمام اقوام شوهرم مرداشون این مشکل کم تحرکی اسپرم رو دارن حالا ننیدونم شوهر منم اینجور هست یانه

یه سال بود اقدام به بارداری داشتم خوشبختانه اسپرماش کم تحرک بود من حامله نشدم اما اون موقع هنوز متوج ...

چقدر همدردی منم دقیقا خونه پدرم جهنمه دومه برام

همش دارم فکر میکنم از کجا ی کم پول جور کنم برا رهن کاش ی وام بی دردسر بود کاش راهی بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه ازمایشی دادی ک اینو متوجه شدی چون تمام اقوام شوهرم مرداشون این مشکل کم تحرکی اسپرم رو دارن حالا ن ...

هیچی رفتم ازمایشگاه گفتم ازمایش اسپرم چجوری میشه دادظرف دادن گفتن تا یه ربع حداکثرا باید مایه منی همسرتو بیاری اوردم خلاصه انجام داد سریع بردم دادم آزمایشگاه..بعدم بردم دکتر نشون دادم براش قرص تقویتی نوشت..

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

میدونم عزیزم‌..اینا میگردن دنبال زنهای بی پناه وبدبختی مثله ما که براش تور پهن کنن تهشم نیتشون صیغه و لاس زدنه

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
هیچی رفتم ازمایشگاه گفتم ازمایش اسپرم چجوری میشه دادظرف دادن گفتن تا یه ربع حداکثرا باید مایه منی هم ...

عه یعنی بدون دستور پزشک؟ 

چ جالب منم همینکارو باید بکنم اما اگه بفهمه ب چ دلیل گرفتم ازش ناراحت میشه باید یه بهونه ای بیارم

عه یعنی بدون دستور پزشک؟  چ جالب منم همینکارو باید بکنم اما اگه بفهمه ب چ دلیل گرفتم ازش ناراح ...

اره بدون دستور پزشک ..فقط باید بری آزمایشگاه 

پاتو بیولوری اونجا این ازمایشومیگیرن...خب واسه چی میخوای این آزمایشو یگیری از شوهرت مگه میخوای بچه دارشی؟