2733
2734

بودم دلخوشیم هم چیزای کوچک بود ولی بعد خواهرم دیگه نمیتونم شاد باشم

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

داغونم. ته دلم دوست دارم اسرائیل یه موشک بزنه خونه ما، تموم شیم. از اونطرف دلم برای بچه هام میسوزه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی وقته ک اینطور نیستم. حتی ازینکه بچم با ذوق میاد پیشم و بازی میکنه ولی من حالم فقط گرفتس

فک کنم افسردگی شدید دارم. 

امشب بعد ۷ سال ازدواج برا اولین بار رفتیم خونه پسرخاله شوهرم شام مادرشوهر و خواهرشوهرم اومدن. مادرشوهرم برام زهرمار کرد برگشتیم فقط با شوهرم یکم صحبت کردم و زودم خوابید

دلم از این گرفته ک تو ماشین ب بچم پسته دادم سرفش گرفت ب شوهرم گفتم ی اب برا بچه بگیر. ۲ سال و نیمشه

مادرشوهرم با خودش اب داشت شوهرم گفت گفت مانان بکم اب بده بچه مادرشوهرم نداد

توی مهمونی هم پسرم ی خیار دستش بود بعد رفت از جلو مادرشوهرم خیار گرفت مادرشوهرم گفت عههههه بده بده من دهنی تورو بدم میاد

ای خدا دلم داره میترکه اشکم بند نمیاد دلم برا بچم میسوزه وقتی میبینم ک چقدر با نوه های دیگه فرق میزارن

روزی بود ک مادرشوهرم بهم گفت اگ پسر نیاری برات هوو میارم پسر بیاره. حااا دور دختر جاریم میگرده و

خدا ینی نمیبینی

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
خیلی وقته ک اینطور نیستم. حتی ازینکه بچم با ذوق میاد پیشم و بازی میکنه ولی من حالم فقط گرفتس فک کنم ...

عزیزم شادی خودتو به حرفای مادر شوهر خواهر شوهر گره نزن اگه ادمای اذیت کنی هستن سعی کن کمتر باهاشون رفت و امد کنی که دیگه اینجوری دلت نشکنه 

فک کنم دلیل شاد نبودنم همینه که هیچ دوستی ندارم 

اره حتی شده دوست مجاری پیدا کن ک فقط حرفاتو  بشنوه 

خیلی حرفا رو آدم نمیتونه ب خونواده بگه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
خیلی وقته ک اینطور نیستم. حتی ازینکه بچم با ذوق میاد پیشم و بازی میکنه ولی من حالم فقط گرفتس فک کنم ...

عزیزم حیف از احساست و زندگیت که به خاطر مادرشوهر تلخ باشی و افسرده بشی

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
اره حتی شده دوست مجاری پیدا کن ک فقط حرفاتو  بشنوه  خیلی حرفا رو آدم نمیتونه ب خونواده بگ ...

راستش انقد از دوست و اشناها بدی دیدم و نیش خوردم که خیلی خودم علاقه ای به صمیمی شدن یا رفت و امد با کسی ندارم

نه از ته دل شاد نیستم از وقتی که فهمیدم شوهرم خیانت می‌کنه  روزای خوبم فقط خونه پدرم بود روزای ...

خیانت دیدن خیلی سخته واقعا ، ولی فک کنم الان نود درصد مردا اهل خیانت باشن

2706