2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حالا من از سارا خیلی بدم میاومد

ولی فکر نکنم بمیره

اخه سرداره با بازپرسه حرف زدن گفتن صداش در نیاد و این حرفا

نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔خدا لعنت کنه مردای متاهل دروغگو رو💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤 

وای منم!

متنفرم ازش! چه آدمای کثیفی وجود دارن تو این دنیا!

این قسمتش بیشتر از قسمتای قبلی ناراحتم کرد. چون راجع به دارو‌ بود، راجع به مرگ و زندگی یه سری بیمار بی‌گناه بود، راجع به سنگدلی این بی‌شرف‌ها نسبت به جون دیگران بود! 

آهرشم دیگه تیر خلاص زده شد. با مرگ مغزی سارا دیگه کلا نابود شدم. چه آدمای کثیفی! خدا لعنتشون کنه! انثدر راحت ظلم می‌کنن، می‌کشن و ... .

هی خدا!

حالا من از سارا خیلی بدم میاومد ولی فکر نکنم بمیره اخه سرداره با بازپرسه حرف زدن گفتن صداش در نیاد ...

انجمن اهدای عضو اومد پس برا چی بود اونا گفتن خبر پخش نشه الکی بگن تصادف بوده

کاربری دست سه مغزه🧠🧠🧠و یه قلب🫀

فهمیدی داستان زندگی کدوم آقازادس؟؟

سلطان خواه هنوز نمیدونه سارا رو زدند 

برادران چنگگ زدند برای دست خوش پیش سلطان خواه 

ولی سارا زنده میمونه

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
انجمن اهدای عضو اومد پس برا چی بود اونا گفتن خبر پخش نشه الکی بگن تصادف بوده

بابا سریال ایرانیه

زنده هست سارا

نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔خدا لعنت کنه مردای متاهل دروغگو رو💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤 
چه فیلمی هست حالا

فیلم هفت سر اژدها بر اساس واقعیته نشون میده ینفر به اسم سلطان خواه داره مملکتو روی انگشتش میچرخونه که درواقعیت پسر هاشمی رفسنجانیه

کاربری دست سه مغزه🧠🧠🧠و یه قلب🫀
اره روز عقدش خواستن محمد علیو بکشن سارارو کشتن

من نفهمیدم بالاخره هدف سارا بود یا محمد علی؟

آخه برادر عبدالله چنگک پشت نلفن با یکی حرف زد و اون شخص خبرو که بهش داد خوشحال شد و گفت کله پا شد. حتما دونستن دیگه سارا رو زدن. شاید هدف همون سارا بود.

وای منم! متنفرم ازش! چه آدمای کثیفی وجود دارن تو این دنیا! این قسمتش بیشتر از قسمتای قبلی ناراحتم ...

توی گوگل یه قسمتی از سکانس این سریال رو نشون میدادند  که دو تا پسرا وعروس قاضی رضایی با چادر  دارند میرن سرخاکش 

پس نمیمیره

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
فیلم هفت سر اژدها بر اساس واقعیته نشون میده ینفر به اسم سلطان خواه داره مملکتو روی انگشتش میچرخونه ک ...

از کجا میدونی متین سلطان خواه اونه؟

2706