2752
2734
دقیقاااا منم از حرف ژ خوشم نمیاد حرف ه هم سخته باز تلفظش‌.

منم اصلا اسمی که ژ داره رو دوست ندارم❤️

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
مى ترسم اقرب مد شه آخه اوين از سريال نيم رخ به اينور مد شد حالا بعد سريال هفت سر اژدها شايد عقرب م ...

فامیل ما دخترش اسمش اوین هست ولی ده سالشه از نظر من قدیمیه نمیدونم چرا یهو مد شد دوباره مال دهه نوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوه دنا بسیار برای ما عزیزه و زیبا و با صلابت😍 ب همین خاطر دخترای زیادی این نام رو دارن سمتم ...

دیدی همین الان استارتر خندید ،یکی گفت اسم ماشینه،یکی از دلایلی که من مخالفشم همینه.ممکنه بعدا بچم ناراحت بشه  

دیدی همین الان استارتر خندید ،یکی گفت اسم ماشینه،یکی از دلایلی که من مخالفشم همینه.ممکنه بعدا بچم نا ...

درسته عزیزم ❤️ از دید کاملا درسته چون شناخته شده نیست و بچه باید همش بگه نه اسمم معنی داره و قدمت و در حال اثبات باشه💚

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2731
هانیس و هیلان قشنگه 

سخت نیست تلفظ هیلان؟؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
هیچ کدوم بزار یاس و یارا😍

یارا خیلی قشنگه.😍😍مرسی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
فامیل ما دخترش اسمش اوین هست ولی ده سالشه از نظر من قدیمیه نمیدونم چرا یهو مد شد دوباره مال دهه نوده

چون تو سريال نمايش داده شد

مد شد

اين است تاثير صدا و سيما بر ثبت احوال

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
آریا خیلی اصیل و ریشه داره جدید نیست که

تکراری بودنش رو گفتم...خدایی خیییلی زیاد شده ...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
دلنواز مروا  آدرینا نیکزاد دایان کیهان اسمایی که من دوست دارم ولی شوهرم دوست نداره😅

اسم داداش من کیهان هست تو مدرسه کلی مسخره اش می کنن بعضیا.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خاصه من هرجا میگم اسم بچهامو میگن چقد قشنگه و کمه مث خیلی از اسما زیاد نیس

خدا حفظشون کنه.😍😍

خیلی خوشم اومد،،منم همون دوست دارم اسمی بذارم که کم تر شنیده بشه اسم خودمم بعد این همه سال هر جا میرم با این که معنی یه گل رو میده و دیدنش تو زندگیشون بازم ازم می پرسن که معنیش چی می شه کم تر شنیده شده فقط تلفظش سخته.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706