2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر سنتیه که داره میگه کارا خونه برام مهمه دیگه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
سوالت بچه گانه س واون هم بچه گانه جواب داده  چرا باید واسه شام حاضر نبودن رفتار بیخودی نشون بد ...

دواقع داره اسی رو مسخره میکنه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ببین این دست سوالا خیلی مسخرس چون طرف اصلا راستشو نمیگه یا میپیچه به شوخی یا هم چرتو پرت میگه تو باید با توجه به اخلاقیاتش ضمن اشنایی اینو متوجه شی 

مثلا ادمی که وسواس تمیزی داشته باشه مثل پدر من ،واقعا روی ظرف تمیز غذای اماده خونه تمیز حساس میشه

حالا باید ببینی اهل کمک هست یا نه که غالبا مردا بعد از کار کمک چندانی نمیکنن 

پس تو از خلاقیات دیگه باید به اینا برشی نه سوالات جزئی 

مثلا الان بگی مادرت دخالت کرد و فلان شد چه میکنی 

اون قژعا یه جواب مسخره میده که نه نمیذارم و فلان ولی تو رفتارشو از جای دیگه بفهمی 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706