2733
2734
عنوان

مادرشوهرم سر یه تخم مرغ آبروی من و جاریم رو برد.

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 22 پست
از ایناس که هرچی بشه پیش هرکیییی بشینه میگه. از جاریاش یادنمیگیره که اصلا بد عروسشون رو نمیگن

وای قربون مادرشوهر خودم بشم . یعنی تو این چند سال نذاشته من یخچالم خالی بمونه همیشه سهمیه روغن و برنج دارم . پاییز بشع سبزی و لوبیا و ترشی و اینا . هیچ وقت حرفی نزده ‌ . بعد انقد شعور داره گاهی میاد از من یه چیز قرض میکنه . ک من حس بدی از کمکاش نگیرم . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا خیلی پولدارن ولی آب از دستشون نمیچکه واسه خورد و خوراک

بذار حرص بخوره بذار جمع کنه . کجا میخواد ببره تهش میرسه ب شما .امانت داره اون الان

2731
اسم مادرشوهرتو بعد این تخم مرغ صدا کنید مثل اینکه حساسیتش فقط رو تخم مرغه😆

وای یسری دیگم واسه شوهرم داداشش درست کردم نیمرو ازش موند میگفت بذار یخچال گرم میکنیم میخوریم

بعد همیشه میگه دلم درد میکنه.

چون یا اینجور غذا میخوره یا همه با هم میخوره و دم نکشیده حبوبات سفت

یا زمین سرد میخوابه

هرچیم بگی اصلااا انگار نه انگار

پر از خیال🙂‍↔️
وای یسری دیگم واسه شوهرم داداشش درست کردم نیمرو ازش موند میگفت بذار یخچال گرم میکنیم میخوریم بعد هم ...

پدر بزرگ شوهر من اینقدر خسیس بوووود ک نگو . دلش نمیومد بخاری روشن کنه . بعد از فوتش ک ارث تقسیم کردن مادرشوهرم میگه چندبار اومده تو خوابم میگه من راضی نیستم ارث تقسیم کردید .هنوز چشمش دنبال مال این دنیاس . ۹۵ سالش بود فوت کرد .

یا خدا🤧🤧😂

میدونی خساستش از کجا بود . واس پولش زحمت کشیده بود از ۱۵ سالگی کار کردع بود زمین و اینا خریده بود .نمیدونم اما مثلا مادرشوهرمم یه ذره خساست داره. خاله ی شوهرم ک افتضاااح نون خالی میخوره غذا ب بچه ها نمیده

شوهر منم گاهی مثلا میاد قناعت کنه . میگم فعلا ک داریم هر وقت  نداشتیم قناعت کن . مثلا دیشب چای گذاشتم دم بکشه جوشید . نمیذاشت بریزم دور . گفتم بابا تو کابینت اندازه یه سال چایی هست جوشید فدا سرت ریختم رفت . اما بهش میدون بدم منم قناعت کنم قناعتش میشه خساست .