2752
2734
عنوان

این ایموجی فرستادم برا شوهرم شر بپا کرد😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2241 بازدید | 71 پست
وقتی گفت بی تربیتی باز همین ری اکشن میذاشتی

عرررر . ن بابا این الان جدیه . باور کن میاد دادگاه همینو میگ 

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

چ معنی دارههههه؟ 

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مگه مدرسه است زنگ میزنه به اولیات😂

میزنه . گف فردا نشونت  میدم😃😃😃😃عررررررر من چجور توجیه کنم به ادما دهه ۴۰ بگم این فحش نبود . خوبه پدرش بیارع دم در

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
اره قبلا همین که اسی فرستاد فحش بود 🤣🤣🤣الان یکی دیگه 😱🤣

انگشت فقط عوض میشه 😔😂😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
نه همون تو ک.ونش

اره واقعا تو کونش حالا ک خواس

نه بد نبوده

من گاهی اگه همسرم حرف بزرگتر از دهنش بزنه به شوخی اینجوری👍میکنم که بیااا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
میزنه . گف فردا نشونت  میدم😃😃😃😃عررررررر من چجور توجیه کنم به ادما دهه ۴۰ بگم این فحش نبود . ...

تاپیکو نشون بده 

یا بزن گوگل ایموجیو سایتارو نشونش بده ببینه معنی لایک میده😂☺️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706