2733
2734
عنوان

بیا اسکرین پیاممو ببین دارم خون گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم خدا رحمتشون کنه گریم گرفت خیلی سخته دختر باشیو پدر از دست بدی الهی خدا صبرت بده عزیزم

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
اره از دستش دادم فوت شده ۳ماهه 

اخ قلبم درد گرفت منو تو همدردیم منم ۳۷ روزه بابامو از دست دادم دارم میمیرم 😭😭😭😭💔💔💔💔

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

چرا فوت شدن ؟

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
فوت کرده عزیزم خودم جواب پیام خودمو دادم

خدارحمتش کنه ایشالا ببخشید اخه توضیحاتت نامفهوم بود یکم🖤

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا هیچ مادری را با دوری فرزندش امتحان نکند  انشاالله❤
اخ قلبم درد گرفت منو تو همدردیم منم ۳۷ روزه بابامو از دست دادم دارم میمیرم 😭😭😭😭💔💔💔💔

الان متوجه نمیشی هنوز دورت شلوغه آخ از وقتی ک تنها شی ‌... بابات چند سالش بود چرا فوت کرد؟

2706