2733
2734

در راستای اون قضیه بکارت 

بدم میاد ی مشت بی تربیت که در دوتا کتاب بیشعوری و جنایت و مکافات خوندن  که سعی دارن خودشونو اپنمایند و روشنفکر  نشون بدن و جزو افتخاراتش میدونن تعداد اکس هاشون رو؟

من نصف اتاق تو فقط کتابخونه

از لحن حرف زدنشونم بدم میاد 

رل...انگلیسی فارسی حرف زدنشون ...دانشگاه به چه درد میخوره چهار تا کتاب بخونی بیشتر به کارت میاد... تهش که چی قراره ناخون کار بشیم...کاش شوهر کنم ...

اورثینک ....

و ی سری چیزا رو دوست دارن عادی جلوه بدن،؟

همینا باعث شده مثلا من بدبخت که دوست پسر ندارم و ...بخاطر ی پیرسبنگ و تتو مدل لباسم  هزارتا چرت پرت بگن و منم مثل اونا ببینن نمیگم فرق دارم

امروز دوتا جمله قشنگ خوندم توی توییتر 

اینکه آب ندیده باشی و شنا نکنی اسمش نجابت نیست.

اتفاقا باید آب دیده باشی، شناگرِ ماهری هم باشی، ولی یه‌سری چارچوبا اجازه ندن تو هر آبی شنا کنی

و دومی هم مربوط به همین بود که یکی ی ویدیویی گذاشته بود زیرش فکر کنم برای ی روانشناس بود 

میگفت  گذشته دخترها رو جدی بگیرید همونقدر که اونها آینده‌ی شما رو جدی میگیرن

اصولا دخترا میگن گذشته خودش هرکی به خودش مربوطه و هرچی هست باید تو آینده برامون رقم بخوره 

اونم بخاطر شرایط مالی پسره که به آینده دختره مربوط میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باحرفات خیلی خیلی موافقم

ولی هرکیم دوس پسر داره خراب نیس:)

شاید خیلی همو بخوان ولی شرایط نزاره ازدواج کنن💔

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
در راستای اون قضیه بکارت  بدم میاد ی مشت بی تربیت که در دوتا کتاب بیشعوری و جنایت و مکافات خون ...

من خودم همه کار کردم امسال و برام هم سال جدید با تجربه های جديد بود 

تجربه وید رو داشتم درینک داشتم و پارتی رفتم و همینطور بر عکس امسال شب قدرش رو بیدار بودم هر هفته وقتی دلم میگرفت سر خاک شهید رفتم و امسال درسمم خوندم 

و آخر هفته هاشم میرفتم مهمونی 

و همه اینا رو نه جار زدم نه مامان بابام خبر دارن که من بعد مدرسه میرفتم پارک شهدای محلمون 

ولی ی سری چارچوب هارو رعایت کردم که تو آینده باعث نشه از خودم بدم بیاد 

و اینم بگم تا الان دوست پسر نداشتم چون سر وقتش ی آدم حسابی گیرم بیاد که تو زندگی قبل از من دستش تو دست هزارتا دختر نبوده باسه و با هر کدوم از اتفاق هایی که قراره رقم بخوره برای اولین بار برای من اونو یاد شخصی نندازه..

ولی نمیدونم چرا با هر پسری بودن رو افتخار میدونید 

و خودشونو میزنن فرداش به حال بدی که آره دیشب مهمونی بودم و الان هنوز سر گیجه دارم 

خوب باشه بابا حالا منن وضعم عین تو بوده دیشب ولی هعی نمیگم فقط فضای من خانوادگی بوده تو تو فضای دختر پسری..

*خانواده مادریم مذهبین و پدری برعکس و هیچکدوممون کاری تو انتخاب هام نداشتن

یا کل زنگ تدریس دبیر دارن از دوست پسرای کج کوله شون میگن ...

آخه کجاش این چرت پرتا فکر میکنی برای من جدابه😂

باحرفات خیلی خیلی موافقم ولی هرکیم دوس پسر داره خراب نیس:) شاید خیلی همو بخوان ولی شرایط نزاره ازد ...

بابا من گفتم خرابه؟اصلا این لفظ رو اوردم،؟

اتفاقا اونایی که من دیدم نه سنشون به شوهر میخوره نه مادر پدرشان میزارن 

و به هرکی هم بودن بعد سه ماه شروع کردن اون برای کسیه که هشت ساله دوستن و مطمئن هستن که بچه بازی و از روی چیز دیگه نیست

مورد دوم رو احتمالا یک پسر نوشته و این که شما نشر بدی جالبه !! گذشته اگر مهمه برای هر دو مهمه

اره بابا دیدم به چشم شکستن ی پسر رو بخاطر ی دختری که براش هیچی جدی نبوده و از روی بچگی بوده 

و حتی برعکس 

اینم بگم من اصلا فمنیست نیستم و از فمنیست ها بدم میاد آخه توی مکتبشون ی چیز خنده دار دیدم 

بچه دبستانی رو دیدی هر بار بهش دیکته می‌گی هر لغتی رو بلد نبود بنویسه می‌گشت یک حرفی توی لغت رو پیدا می‌کرد می‌گفت درسمون هنوز به این حرف نرسیده😀
فمینیستها همیشه من رو یاد اونکار   میندازن
هیچوقت درسشون به اون قسمت از برابری که توش واژه‌هایی مثل دنگ و پرداخت پول و سهیم بودن در مخارج رابطه و زندگی داشته باشه نرسیده! فقط اون قسمتهایی رو خوندن که حقوق و امتیازات خودشون نوشته شده بود!

حرفات منطقیه و خوشحالم که هنوزم دخترای نجیب هستند که با اینکه آزادی دارند ولی خط قرمز برای خودشون تعیین میکنند

من بیست سالمه و حقیقتا هیچ رفتار یا کارایی که ذکر کردی رو انجام ندادم ولی پنجاه درصدش به خاطر خانواده سخت گیرمه و نمیدونم اگه ازاد میذاشتنم بازم همینقدر نجیب بودم یا ن 

اره بابا دیدم به چشم شکستن ی پسر رو بخاطر ی دختری که براش هیچی جدی نبوده و از روی بچگی بوده  و ...

ببین منم با حرفات کاملا موافقم ولی اون تیکه رو موافق نبودم منم با یکسان بودن زن و مرد موافق نیستم ولی شما مواظب باش از اونور بوم ضد فمینیستی نیفتی

2706