2752
2734
عنوان

از کجا پول میارید کامپوزیت میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا باد آورده نیست  کار و تلاش پشتشه  بعد باور کن دیگه پنجاه شصت تومن تو این زمونه چیز ...

نمیدونم چرا این فکر جا افتاده ک هر کی داره بادآورده‌اس داراییش..

من از ۱۸ سالگیم خودم کار کردم.

با اینکه دانشجوام و نصف روزم پره نصف دیگه روز مشغولم به کار کردن، تازه متاهلم و کارای خونمم هست..

همسرمم دوجا کار میکنه.

بهرحال الان یه زندگی معمولی بخوای داشته باشی باید در حد خیلی زیادی تلاش کنی براش..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
نمیدونم چرا این فکر جا افتاده ک هر کی داره بادآورده‌اس داراییش.. من از ۱۸ سالگیم خودم کار کردم. با ...

بله دقیقا 

حالا بعضیا با ارث نزول و...به جایی رسیدن 

ولی دلیل نمیشه هر کی دستش به دهنش برسه پولش باد آورده باشه یا حق بقیه رو خورده باشه 

ساعت کاریش بیشتره درس بیشتری خونده زحمت بیشتری کشیده و...نوش جونش

جانش جان من است و جانم جان او❤️✨
2731
بله دقیقا  حالا بعضیا با ارث نزول و...به جایی رسیدن  ولی دلیل نمیشه هر کی دستش به دهنش ب ...

درسته کاملا ❤️💚

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐