2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولوخدا بگوو و چکارش داری🥺

یکی کارش داره به من گفته منم میخوام بهش بگم🥲

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
مبارکه😍چرا فردا نذاشتید پسسسسسسس؟این روز میمون رو از دادید😂😂

اجباریه🥲💔

تاپیک آخرم گفتم

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
افرین✌️موفق باشی تو کاربری جدیدت از اتفاقای مثبت بگی😁😁😁

مرسییی😁🩷

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

منم فردا نوبت گرفتم برای زایمان 

فقط بیشعورا قبول نمیکردن میگفتن شما مجردی خانم 

اَه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
اجباریه🥲💔 تاپیک آخرم گفتم

ان شاء الله که هر چی پیش میاد به صلاحت باشه گلم ،حتما حکمتی تو کاره اینجور وقتا باید خودتو بسپری دست تقدیر از زمانی که میگذره لذت ببر فکر کن هر طور که تو میخوای داره پیش میره ،حتما اینجوری نتیجه میگیری🌹

ان شاء الله که هر چی پیش میاد به صلاحت باشه گلم ،حتما حکمتی تو کاره اینجور وقتا باید خودتو بسپری دست ...

هعی خدا💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
منم فردا نوبت گرفتم برای زایمان  فقط بیشعورا قبول نمیکردن میگفتن شما مجردی خانم  اَه

اوا خاک بر سرشون😂منم نوبت عقد میخواستم ندادن ،حتی شوهرمم باهام بود منتها نامرییه اونا نمیدیدن من که میدیمش