2752
2734
عنوان

خون از مقعد نوزاد ۷ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 27 پست
ببر دکتر عزیزم ،اسهال خونی الکی نیست که بگی رفع میشه

ن .چیزی نیست .الرژی شدید ب مواد غذایی .که تو نوزادان هست .مادر باید رعایت کنه

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن .چیزی نیست .الرژی شدید ب مواد غذایی .که تو نوزادان هست .مادر باید رعایت کنه

درمان که داره ،نمیشه تو خونه نشست و بگه حساسیته چیزی نیس

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731
درمان که داره ،نمیشه تو خونه نشست و بگه حساسیته چیزی نیس

درمانش فقط پرهیز مادره .

کلا طالبی برای ادم بزرگ ها هم گاهی ایجاد حساسیت میکنه .چه برسه ب نوزاد .

من بچم بشدت ب ماست و هندوانه حساس بود و مقداری خون دفع میکرد

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
بچه شما چجوری بود؟ چیکار کردین برا درمانش؟ چه سنی خوب شد؟

ببین الرزی شدید ب پروتین گاوی مخصوصا شیر ماست داشت و هندانه .هم مدفوعش معذرت میخام خلطی میشد گاهی بینش رگه های خونی بود .و اینگه گوشه لپش جوش های تاول مانند میزد که خیلی میخاروند .تا شیش ماه اینطوری بود بعدش دیگه خوب شد .

درمانش چیه؟

فکر میکنم ببری دکتر بهتر باشه عزیزم ،دیگه چیزایی که میدونی بچت بهش حساسیت داره نخور روی یه برگه بنویس ،اگه تا شنبه صبح بهتر نشدغروب  ببرش دکتر به نظرم .

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
پس چرا بچه من ۷ ماهشه هنوز خوب نشده؟

بعضیا تا یک سالگی همینجوری هستن .ولی ب مرور بهتر میشه .

اگه ادامه دار بود ببرش دکتر .

من تا شیش ماهگیش ارزو یه قاشق ماست رو داشتم که بتونم بخورم

هموروئید چی هس؟

انشالا که چیزی نیست،و فقط حساسیت باشه وبا پرهیز شما خوب بشه،،همون بواسیر،ولی خب تو نوزادا هم بطور خفیف ممکنه باشه ،پسرخالم داشت،

یه سوال؟بچه ۷ماهه فقط شیر خودتون میخوره؟یعنی غذا کمکی شروع نکردید هنوز؟

انشالا که چیزی نیست،و فقط حساسیت باشه وبا پرهیز شما خوب بشه،،همون بواسیر،ولی خب تو نوزادا هم بطور خف ...

نه بواسیر نیس حساسیت شدید غذایی داره. چرا شروع کردم براش رفلاکس شدید گرفت به طوری که نزدیک بود خفه شه بهداشت گفت چون حساسیت داره باید زیر نظر پزشک شروع کنی کمکی رو که من هنوز دکتر نرفتم.

نه بواسیر نیس حساسیت شدید غذایی داره. چرا شروع کردم براش رفلاکس شدید گرفت به طوری که نزدیک بود خفه ش ...

الهی،پس حتما تحت نظر باشه،غذام براش شروع کنی،چون شیر به تنهایی نمتونه سیرش کنه وبرای رشد نیاز به غذا کمکی داره