2752
2734

وای یه بار یه پسره تو خیابون اومد بوسم کنه حتی گرمای نفس کشیدنش به صورتم خورد خودمو کشیدم کنار🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
هرکی که جلف تر باشه بیشتربهش نگاه میکنن

قبول دارم من که تقریبا روستایی ام و خیلی عادی می‌پوشم و گاهی اداری یه بارم نشده متلک یا مزاحم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه، آدم خودش انتخاب می‌کنه که چطور باهاش برخورد بشه...سعی کنیم رفتار و پوششمون طوری باشه که به جای شخص ،شخصیت رو ببینن

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2731

من حتی یذرههه هم جلف نیستم باورت میشه حتی ضد افتاب بی رنگ هم نمیزنم میرم بیرون ؟ کاملل صورت شسته با یه شال مشکیو یه مانتو رنگ ایره و شلوار بگ بهشون نگاهم نمیکنم اصلن ولی هرکدومشون منو میبینه کنه میشه حالم ازشون بهم میخوره 🤮

میگن که پسرا تو خیابون به همه دخترا میگن خوشگلی و فلان و نباید جدیشون گرف

اون فقط مختص پسر های هول هستش اونم به همه دختری این حرف رو نمیزنن🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خندم گرف🤣

هی جوونن دیگه 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بنظرم ربطی نداره آدم مریض بازم نگا میکنه

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
نه، آدم خودش انتخاب می‌کنه که چطور باهاش برخورد بشه...سعی کنیم رفتار و پوششمون طوری باشه که به جای ش ...

اصلا قبول ندارم😑

من پوششم خوبه و موهامم زیاد بیرون نمیزارم حتی

ولی باز میگن

حتی من دیدم ادم های چادری هم گاهی این مسائل براشون پیش اومده

2706