2733
2734
و منی که مادرم نتونست برا زایمانم بیاد  خودش عمل قلب باز انجام داده بود و پوشک میشد ...خواهرم ...

خب مادرت واقعا نمی تونسته بنده خدا دست خودش نبوده 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا حفظش کنه براتون شما چون بعد ده ساله احساستون خیلی بیشتره معصومیت توی چهرشون باعث میشه خیلی دوست ...

قربونت عزیزم خدا بچه ها شما هم حفظ کنه آره خودم هم میگم چون بعد ده سال هست این طوره 

بچه های شما چطورن با داداششون دوسش دارن حسادت نمیکنن من پسرم خیلی حسودی می‌کنه دایم رو سر و صورت این ...

دخترم خیلی میاد دورش دائم میخواد بغل کنه بالاخره بچه اس می ترسم بندازش هرچی هم میگم گوش نمیکنه ولی خوبه باهاش پسرم هم خوبه ولی خب انگار یه کم حسادت داره شما پسرت کوچیه طبیعی هست 

2731
سلام عشقم خوبی بسلامتی زایمان کردی ؟

سلام عزیزم ممنونم شما خوبی نی نی خوبه؟

بله گلم یک ماه هست زایمان کردم سه فروردین 

سلام عزیزم ممنونم شما خوبی نی نی خوبه؟ بله گلم یک ماه هست زایمان کردم سه فروردین 

قربونت برم به خوبی شما، شکر خدا

اخی عزیزم تو عید دنیا اومد نام دار باشه گریه ک نمیکنه

خدایا! شاکرم که منو لایق مادر شدن دونستی🌸🤲🤰
قربونت برم به خوبی شما، شکر خدا اخی عزیزم تو عید دنیا اومد نام دار باشه گریه ک نمیکنه

فدات عزیزم زنده باشی گریه هم اول ها نه ولی الان دو سه روزه شروع کرده فکر کنم با شیر مادر سیر نمیشه یه چند روز شیر خشک دادم بهش بخاطر زردی ولی گفتم دیگه ندم بهش ولی انگار سیر نمیشه باید بهش بدم 

فدات عزیزم زنده باشی گریه هم اول ها نه ولی الان دو سه روزه شروع کرده فکر کنم با شیر مادر سیر نمیشه ی ...

چه خوب ک شیشه میگیره 

فقط مراقب باش

اخر شبا بهش بده سینتو ول نکنه

خدایا! شاکرم که منو لایق مادر شدن دونستی🌸🤲🤰
چه خوب ک شیشه میگیره  فقط مراقب باش اخر شبا بهش بده سینتو ول نکنه

آره میگیره فقط شب ها قبل خواب بهش میدم 

دختر من هر کاری میکنم نمیگیره  اوق میزنه و نمیخوره  چیکو ام گرفتم ولی....

آره بعضی بچه ها دوست ندارن مگه شیر خودتون نمیخوره؟

2706