2733
2734
عنوان

پریود نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 33 پست

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیبی چک زدی؟؟یا آزمایش رفتی؟

هم بیبی چک زدم هم ازمایش دادم بیبی چک منفی ازمایشمم ۹‌بود از ۱۰‌به پایین منفیه ۱۰‌به بالا تا ۲۵ مشکوک ۲۵ به بالا حاملگی بود که دکترم بهم گفت منفی بوده سونو هم رفتم هیچ مشکلی نبود یعنی هیچی نگفت

هم بیبی چک زدم هم ازمایش دادم بیبی چک منفی ازمایشمم ۹‌بود از ۱۰‌به پایین منفیه ۱۰‌به بالا تا ۲۵ مشکو ...

پس شروع کن  بخورین گرمیجات دمنوش آویشن  زعفران دم کن زرشک دم کن گل گاو زبان  زردچوبه داخل آب قاطی کن 

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم  ...

ببین اگه برای من که اصلا رابطم از پشت بوده اینجوری شدم برای تو هم داره چون تو میگی رو واژن برای من اصلا پرده هم دارم رو واژنم‌نبوده‌نمیدونم یعنی شاید یه قطره اینا رفته باشه ولی خیلی مواظب باش قرص بارداری بخور حتما برای اطمینان به ریسکش‌نمیارزه

پس شروع کن  بخورین گرمیجات دمنوش آویشن  زعفران دم کن زرشک دم کن گل گاو زبان  زردچوبه ...

امپولم زدم پریود شم هنوز نشدم  ولی نمیدونم چرا انقد میترسم حامله نباشم اخه علائم حاملگی هم‌ندارم‌نمیدونم چمه واقعا زعفرانم خوردم😭

ببین اگه برای من که اصلا رابطم از پشت بوده اینجوری شدم برای تو هم داره چون تو میگی رو واژن برای من ا ...

منم دخول کامل نبوده همون یساعت بعدش ۵ تا قرص خوردم  ال دی  تو کی رفتی برای آزمایش یا بیبی چک زدی؟

امپولم زدم پریود شم هنوز نشدم  ولی نمیدونم چرا انقد میترسم حامله نباشم اخه علائم حاملگی هم ...

آمپول نهایت تا ۱۰ روز دیگ جواب میده تا اثر کنع حتی لکه بینی هم نداری؟ از اسفند تاالان خیلی زیاده اخه هوووف

منم دخول کامل نبوده همون یساعت بعدش ۵ تا قرص خوردم  ال دی  تو کی رفتی برای آزمایش یا بیبی ...

من ۱۹ اسفند رابطه داشتم ۲۷ باید همون ماه پریود میشدم نشدم ۱۰ فروردین بیبی زدم منفی ۱۱ فروردینم ازمایش دادم

آمپول نهایت تا ۱۰ روز دیگ جواب میده تا اثر کنع حتی لکه بینی هم نداری؟ از اسفند تاالان خیلی زیا ...

چرا لکه های قهوه ای دیدم ولی خب اخه عفونتم داشتم نمیدونم مال چی بوده

چرا لکه های قهوه ای دیدم ولی خب اخه عفونتم داشتم نمیدونم مال چی بوده

لکه ها ادامه پیدا کنن خون پریود میاد 

من ۱۹ اسفند رابطه داشتم ۲۷ باید همون ماه پریود میشدم نشدم ۱۰ فروردین بیبی زدم منفی ۱۱ فروردینم ازمای ...

هووف من هنوز نه بیبی زدم نه آزمایش خیلی میترسم اخه میگن الان زوده بیبی نشون نمیده دیر نشون میده بیبی خداکنه هیچی نباشه پریود بشیم

هووف من هنوز نه بیبی زدم نه آزمایش خیلی میترسم اخه میگن الان زوده بیبی نشون نمیده دیر نشون میده بیبی ...

اره ولی ازمایش فک کنم بعد یه هفته نشون بده ولی خب تو قرص خوردی فکر نکنم مشکلی باشه

۲ هفته پیش دیدم اونا رو میخواست بیاد تا الان اومده بود احتمالا مال پریود نبوده

هوووف 😭توام گرمی بخور عین من 

2706