2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله  ..همونی میگف شهید بشم

اونم هیچی اولاش خیلی پیام میدادو مشتاق بود ابراز علاقه میکرد بعد یهو ازش خبری نشد ازش پرسیدم چیزی گفتم ناراحت شدی کفت نشستم کلی فکر کردم دیدم ما از هم دوریم ادامه رابطه باعث میشه هر دومون اذیت شیم خیلی گفتم تو ک میدونستی دوریم چرا پی ام دادی گفتی ازت خوشم میاد گفت نمیگفتمم نمیشد کلا دلم خیلی شکستتت جوری که پیجی که ۶ ساله دارمشو امروز صبح دلیت زدم اومدم بیرون از اینسنا

زندگی ای که سگ ریده توش یه همستر نمیتونه جمعش کنه❤️🫂
اونم هیچی اولاش خیلی پیام میدادو مشتاق بود ابراز علاقه میکرد بعد یهو ازش خبری نشد ازش پرسیدم چیزی گف ...

این پسر خدا شناسمون ........ای کاش دیلت نمیزدی اجی ی متنای استوری میکردی عذاب وجدان میگرفت  ب همین راحتی ولش نمیکردی ...متنای ک درمورد دل شکستن اینا .....شک نکن خدا لایقت ندونسته ازت دور کرده ...سر منم از این داستانا خیلی اومده ولی بعدها واسم روشن شد ک صلاحم نبوده 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
2731
این پسر خدا شناسمون ........ای کاش دیلت نمیزدی اجی ی متنای استوری میکردی عذاب وجدان میگرفت  ب ه ...

میخواستم بذارم ولی با خودم گفتم چه فایده دردی ازم دوا نمیکنه استوری که....اره درست میگی ولی نمیدونم چرا این همه ادم که به صلاحمون نیستو خدا میذاره سر راهمون😑😑😑

میخواستم بذارم ولی با خودم گفتم چه فایده دردی ازم دوا نمیکنه استوری که....اره درست میگی ولی نمیدونم ...

اجی  دردت تو جونم ...شاید امتحانه شایدم میخواد ادما روبهتر بشناسیم ...ازخدا میخوام ک بهترینشو سر راهت قرار بده 🙏🙏🙏🙏

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
اجی  دردت تو جونم ...شاید امتحانه شایدم میخواد ادما روبهتر بشناسیم ...ازخدا میخوام ک بهترینشو س ...

خدا نکنه عزیرممم ایشالا یهترینش از همه لحاظ قسمت خودت♥️