2733
2734
عنوان

احساس میکنم ضایعه شدم اصلا میخوام تو افق محو بشمم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 35 پست
نمیدونم خیلی ضایعه شدم😭🥲

من جای شما بودم بلند تر سلام میکردم تا مجبور بشن جواب بدن🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه پسرعمه های من (به جز یکیشون) هم اینجورین! 

من نمیتونم بهشون سلام ندم. احساس میکنم بی ادبیه وارد جمعی شم یا یکی بیاد تو من سلام ندم. ولی اینا اصلا انگار منو نمیبینن. جوابمم نمیدن. خیلی عجیبن. 

بعد از این همه سال فامیل بودنمون اصلا نمیشناسمشون. خیلی تو خودشونن.

درحالیکه مثلا پسردایی هامو کامل میشناسم. اینکه هز کدوم چه رفتاری دارن، چه ویژگی هایی دارن و ... .

2731
من جای شما بودم بلند تر سلام میکردم تا مجبور بشن جواب بدن🙂

منم تقریبا بلند سلام کردم ولی انگار نه انگار به دیوار زل زدن بعد منم اصلا خجالت کشیدم میخواستم تو افق محو بشم سریع رفتمم تو اتاق😭😭

تو جمع همه ساکت بودن منتظر روبوسی من اخه دلیل این کارشون چیه🥲

اگه همیشه همینجورین این یعنی متاسفانه شعورشون همینقدره پس نباید توقع بیشتری داشته باشی در هر صورت تو سلام کردی و شخصیت خودتو نشون دادی عزیزم و این اصلا ضایع نیس :)

من اگه جات بودم با یه همچین قیافه ای🙄😏  میگفتم زبون ندارین سلام کنین  جواب سلام واجبه & ...

وای نههه تو جمع بزرگتر بود بعد منم وقتی دیدم جواب ندادم سریع رفتم تو اتاق اصلا میخواستم برم تو افق محو شمم یعنی از خجالت ابرشدم رفتم زیر زمین😭😭😭

2706