2752
2734
عنوان

کاش شوهرم دوسم داشت 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشین و خونه داره همش ب اسم باباشه  سرکارشم مال باباشه 😞😭

نه اونو نمیگم اگه ماشین داره شب قرار بزار 

بگو برسونتت 

تو ماشین یکم عشوه بیا مثلا بگو دلم برا رابطع باهاتتنگه 

نمیدونم از این حرفا 

مثلا دوس دارم اینطوری رابطه داشته باشم باهات 

یا اینطوری که میکنی بیشتر دردم میاد 

اقایون در برابر حس شه،،، وت  خیلی ضعیفن و اینکه دوس دارن خانوم بیشتر از رابطه حرف بزنه 

من نمیگما از یه مشاور شنیدم 

منم شرایطم خوب نیست  بیشتر از یه ماهه با شوهرم قهرم مشکل منم وابستگی شوهرم به خونوادش و دهن بی ...

لطفا از مشاور کمک بگیر نه اونایی که مطب دارن 

مشاورای سر شناس که چنل دارن و سبک زندگی یاد میدن 

2731
حالا خوبه وکالت طلاق داری  مهریه چی اونم داری؟

نه از اولش نخواستم 

حقوق برابر رو گرفتم 

خروج از کشور، اشتغال ، تحصیل ، طلاق،حضانت و ...

وقتی میدونم همه چی به اسم باباشه اصلا با اجازه خونوادش نفس میکشه ۵۰۰ تا یا ۲۰۰۰ تا سکه به چه کارم میاد؟

خودمم حقوق خوندم و خوب میدونم الان با این وضعیت گرونی ها و سکه ها دادگاه ها رای های خوبی به مهریه نمیدن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
نه اونو نمیگم اگه ماشین داره شب قرار بزار  بگو برسونتت  تو ماشین یکم عشوه بیا مثلا بگو د ...

دقیافه همین طوره ولی ما متاسفانه یا خوشبختانه رابطه ...باهم داریم ولی از ترس هیچ کس نمیدونه😢🤦‍♀️

نه از اولش نخواستم  حقوق برابر رو گرفتم  خروج از کشور، اشتغال ، تحصیل ، طلاق،حضانت و ... ...

منم حاضرم با وکالت طلاق برگردم اما اون قبول نمیکنه 

چون هم پدرشوهرم وکیل هم خودش ارشد حقوق 😢

لطفا از مشاور کمک بگیر نه اونایی که مطب دارن  مشاورای سر شناس که چنل دارن و سبک زندگی یاد میدن ...

خیلی عزیزم خسته ام تازه عروسم مثلا همش شیش ماهه رفتیم سر خونه زندگی مون 

تو نامزدی و عقد من اصلا متوجه وابستگی ش نشدم اصلا و ابدا

انقدری واسه رسیدن به من جلو روی خونوادش وایساد که همه فکر می‌کردیم توی زندگی مشترک هم همین جوریه و حرف من براش سنده!

از اواخر عقد مشکلمون کم کم شروع شد و دیگه بعد عروسی مون که بدتر شد همه چی

یه ماه قهر رفتم خونه ی پدرم الزام به تمکین گرفت یه هفته س اومدم خونه م ولی اینجا از جهنم برام بدتره اصلا باهم حرف نمی‌زنیم حتی نمیتونم تو روی شوهرم نگاه کنم دوتا همخونه شدیم باهم !

ذهنم کاملا بسته س دوس دارم از یه طرف طلاق بگیرم و راحت شم از یه طرف اون تردیده هنوز باهامه

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2706