2752
2734
عنوان

اگر در مراحل گرفتن مجوز تغییر جنسیت باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 78 پست
فکر نکنم. البته اطلاعی ندارم ولی قاعدتا تا زمانیکه شناسنامه ات پسرانه نشه اجازه پوشش پسرانه یا ورود ...

من الان دوران روانکاوی رو طی میکنم بهم گفتن باید با استایل پسرانه بری تو جامعه و کلا مراسما رو با پدرت شرکت کنی تا ببینی اصلا میتونی محیط مردانه رو بپذیری یا نه

ما یه دانشجویی توی دانشگاهمون هست که فقط تعداد اندکی میدونیم دختره 

انقد شبیه پسراست که حراست نمیفهمه دختره بنابراین گیر نمیدن بهش 

ولی به نظرم مرخصی بگیر تا عمل کامل بشه

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه همین الانم ۲۲ سالمه دیگ نمیتونم بیش از این صبر کنم عملام طول میکشه تا همشون انجام بشه

خب پس خونه بگیر که راحت باشی.ولی عزیز من نقل دهن بچه های دانشگاه میشی اگه روحیه ی قوی داری که مهم نباشه برات بسم الله

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
بنظرم‌تا‌کارات اوکی‌نشده اصن نگو ب کسی داستانتو

خب آخه نمیشه ک

من همین الان تا چند هفته دیگ باید استایلم تو جامعه پسرانه باشه کلا اینستا و همه چیم عوض میشه من چطور میتونم پنهان کنم این قضیه رو

دو سال دیگ هم ک هورمون تراپی کنم و ریش و سبیل در بیارم ک دیگ کاملا مشخصه

الانم ۲۲ سالمه دیگ نمیتونم بیش تر از این برای دانشگاه صبر کنم

من الان دوران روانکاوی رو طی میکنم بهم گفتن باید با استایل پسرانه بری تو جامعه و کلا مراسما رو با پد ...

بله درسته ، ولی بحث دانشگاه جداست، از لحاظ قانونی معطل نمیمونن برای شما ، باید تکلیف جنسیتت قطعی و مشخص باشه

بعد برای خودتم  خیلی سخت میشه و عملا فشار همکلاسی و محیط زیاد میشه 

نه تا عمل نکردی برو تو جمع دخترها ولی باهاشون دم خور نشو ، بعد که همه کارات تموم شد مدارک رو نشون بد ...

احتمالا فقط تخلیه ها رو انجام بدم به علاوه هورمون تراپی

عمل اصلی رو قصد ندارم فعلا و پرسیدم گفتن شناسنامه میدن با همین ۳ تا کاری ک گفتم

احتمالا فقط تخلیه ها رو انجام بدم به علاوه هورمون تراپی عمل اصلی رو قصد ندارم فعلا و پرسیدم گفتن ...

ببخشید میپرسم توروخدا ناراحت نشی. عزیزم بعدش میشه یه زندگی عادی داشت و پدر بشی؟؟؟

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
خب آخه نمیشه ک من همین الان تا چند هفته دیگ باید استایلم تو جامعه پسرانه باشه کلا اینستا و همه چ ...

خب پس از فکر خوابگاه بیا بیرون یه جایی نزدیک دانشگاه رو پیدا کن اونجا بمون

ما یه دانشجویی توی دانشگاهمون هست که فقط تعداد اندکی میدونیم دختره  انقد شبیه پسراست که حراست ...

عمل من خیلی طول میکشه تا کامل شه

دو تا تخلیه هست بعدش هورمون تراپی و ..

حداقل ۲ ، ۳ سال زمان میبره

2706