2733
2734
عنوان

خواهش اگه کسی اطرافیان تجربه داشته بیاد دارم از غصه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 74 پست
دکتر ببرید،شاید کمبود یه سری ویتامین داره خواهر من کوچیک بود تیک عصبی گرفت،مامانم برد دکتر ،دارو دا ...

فقط کمبود آهن داره ک داره میخوره

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آرامش مادر در تربیت فرزند از همه چیز مهم تره. روی خودتون کار کنید. روحیه شما باید خوب باشه. وقتی تیک ...

مداومه اصلا دو روزه آی‌پد و‌گوشی ندادم دستش یه سره باهاش بازی میکنم 

2731
غصه این آرامش و ازم گرفته خیلی دوسش دارم میبینمش آتیش میگیرم

کلا بچه غصه داره. بزرگتر که بشه به این روزتون می خندید. نگران نباشید خوب میشه. بزرگ تر که بشه عضه هاش هم بزرگتر میشه. این که چیزی نیست.

[QUOTE=336012605]کلا بچه غصه داره. بزرگتر که بشه به این روزتون می خندید. نگران نباشید خوب میشه. بزرگ تر که بشه عضه ها ...[/QUOT

عاملش کمبود آهن نمیتونه باشه؟

میدونی مشکل چیه متاسفانه تیم پزشکی ی جوری شده فقط بخاطر پول کار میکنن یه سره دارو برو دو هفته دیگه بیا ک دوباره پول ویزیت و…

وجدان کاری رفته فقط برای پول کار میکنن

کلا بچه غصه داره. بزرگتر که بشه به این روزتون می خندید. نگران نباشید خوب میشه. بزرگ تر که بشه عضه ها ...

تو یه روز سه تا دکتر بردمش آخری ک میگفتن عالیه دو تا منشی کنارش نشسته بودن این میگفت اونا دارو مینوشتن حالا پسرم خیلی کنجکاوه دکتره از من پرسید بیش فعاله گفتم نه شیطون هست اما بیش نیست 

قشنگ برای خودشون دکان باز کردن وجدان کاری صفر سه تاشون سریع نوبت بعدی نوشتن

بردم نوار مغز گرفت گفت سالمه یه شربت گیاهی داده

ببرش پارک با بچه ها بازی کنه و اصلا بروش نیار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
[QUOTE=336012605]کلا بچه غصه داره. بزرگتر که بشه به این روزتون می خندید. نگران نباشید خوب میشه. بزرگ ...

موافقم. وقتی پسر من تیک عصبی داشت، اولین دکتری که بردم که دکتر معروفی هم بود، نوار مغز گرفت تشخیص تشنج داد. و به مدت حدود یک سال بچه من شربت تشنج خورد. هر سه ماه بچه ام رو بیهوش می کردند و نوار مغز و تمدید داروها. به لطف خدا و به پیشنهاد برادرم یک دکتر دیگه بردم اون گفت تشنج نداره و اصلا به دارو نیازی نیست. فقط عصبی هست. الان که بچه ام بزرگ شده و یاد اون روزها می افتم می گم چقدر الکی غصه خوردم.

چند وقت هست که پسرتون تیک رو داره.

یه چند وقت بود تو بعضی روزا دو بار پشت سر هم پلک میزد اونم نه زیاد شاید دو بار در روز ک بعید میدونستم تیک چون نه کسی متوجه میشد نه زیاد تکرار ک بفهمیم شایدم تیک نبوده چون مژه هاش خیلی بلند و فره سرما خورد شدید با تب بالا بردم بیمارستان چند روز بستری بود همش میومدن آنژوکتش خراب بود درست میکردن و دیدی رگ بسته میشه آب مقطر با فشار میزنن درد میگیره؟پسرم خیلی میترسید و گریه میکرد وقتی اومدیم خونه داشت با پسر خالش تصویری حرف میزد داشتم نگاش میکردم یه دفعه دیدم داره لباشو به یه طرف تکون میده و با دستاش مرتب بازی میکنه