2752
2734
عنوان

اگه میتونستین اسم کاربریتونو عوض کنین چیا میذاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6007 بازدید | 1164 پست
چاره داره همه تو زندگیشون به مانع پیش میاد

چی بگم

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خداکنه🥲💔

ناراحت نباش 

بسپار به خدا 

دورکعت نماز بخون 

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
آره پاشو، مسافرتشو بهونه کرد دیگه نیومد... هعیییی

عجب بابا آخاییش دیگه نداشته بیاد  

چقدر رها هولی تو  حالا من اصلا اینطوری نیستم 

اصلا ها اصلا مدیونی اگر فکر کنی من به حرف گوش بدم نیام 

گنجشک های درنده
2731
تا یک با کبری بریم حموم ،😁😅😜😝آخه کبری خیلی نکبته،🦠🦠🦠🦠

🤣🤣🤣🤣😂

ناراحت نباش  بسپار به خدا  دورکعت نماز بخون

خدا صدامو نمیشنوه چقد گریه کردمو ازش خاستم کمکم کنه ولی همه چیز بدتر شد🥲😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

بچها اونی که رفته بود شکار اومده انلاینه😂

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
گارد شب  دختر پسر کش  آقای نعمتیان  خدا زده  خانم وزیری  دختری که ممد ...

واای تو که صدرصد باید عوض کنی😅😅😅😅🤣🤣

خدا صدامو نمیشنوه چقد گریه کردمو ازش خاستم کمکم کنه ولی همه چیز بدتر شد🥲😭💔

ولش کن فکر نکن دیگه بسپر به خودش 

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
عجب بابا آخاییش دیگه نداشته بیاد     چقدر رها هولی تو   حالا من اصلا اینطوری نیستم& ...

براش آخایی زود بود بچم از پیشمون رفت😂😂😂😂

آره بابا میشناسمت😒😏😝😅😅😅

2706