2733
2734
عنوان

جیغغغغ برای پسرم زن گرفتم🥰🥰🥰🥰++عکس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 20783 بازدید | 234 پست
با هیچکدوم جفت نمیشد هرچی خریدم فروختم جفت نشد  آره خیلی بده یکی حالا خریدم بعد چند ماه یکم با ...

باید هر کدوم رو میزاشتی قفس جدا 

قفس ها کنار هم 

هر وقت یکی رو درمیووردی واکنشش رو می‌دیدی که میره سمت دومی یا نه 

خدایی عروست خوشگلتره ولی مغروره اما پسرت شیطونی از چشاش میباره

😂😂انقدر شیطونه که ی عکس درست ندارم ازش همش تار میشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید هر کدوم رو میزاشتی قفس جدا  قفس ها کنار هم  هر وقت یکی رو درمیووردی واکنشش رو می‌دی ...

جدی

نمیدونستم

اونوقت اگه نرفت چی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
عکست واقعا نازه حق داره خودش و بگیره واسه شوهرش😌

ایشش

قر و فرشو نبین خاهر همش عمله

لپاش تزریقی

پرهاش رنگ

نوکشم عملیه

این که ماده نیست!!!! عروس هایی که لپ قرمز دارن نر هستن   خخخخ

نه عزیزم ماده ها هم لپ قرمزین

خوبم عزیزم. تو خوبی؟گل پسرت خوبه؟ خیلی وقته نیستی.. آره من تابستان سال گذشته با گروه بودم . هنوز ...

خوبم فدات شم ، اونم خوبه الان رفت مدرسه

آره خیلی وقته نیومده بودم سایت ، ۷۵ کیلو شدم بعد ماه رمضان درست ۵ کیلو اضافه کردم اصلا جنبه ندارم تو افطار خیلی میخوردم ، نتونستم رعایت کنم ، 

خوب کردی گروه خیلی خوبه کاش بازم بیای و تو تثبیتی ها باشی ، برای تثبیتیا کسی نیست آدم ول میکنه و میره

دختر گلت بزرگ شده؟خوبن ؟پسرت چکار میکنه مدرسه میره؟

انشالله خریدین اونی که نگرانش بودی؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
جدی نمیدونستم اونوقت اگه نرفت چی

کم کم‌به هم عادت می کنند 

من یه لوحی دارم یه ساله تنهاس 

بردمش مغازه تا دید قرار یکی دیگه رو بیاریم 

اومدیم خونه دیدم 

زیر بالش رو خودم با نوک کند 

تا صبح خونریزی شدید داشت 

از همونجا فهمیدم اگه بخوا شوهر کنه باید خیلی با آهستگی باشخ

کم کم‌به هم عادت می کنند  من یه لوحی دارم یه ساله تنهاس  بردمش مغازه تا دید قرار یکی دیگ ...

اخه ماده هم تازه ۸ماهشه و فروشنده گفت تازه داره بالغ میشه و تو یکسال اماده جفت گیری میشه

بعد چون گفت باید قبلا ماده جفت نخورده باشه من جوجه خریدم

فکرکنم ازونم هست ک محل نمیده کودک همسریه😅

اگه جدا کنم و بعد چندماه باز بزارم پیش هم خوبه؟

ایشش قر و فرشو نبین خاهر همش عمله لپاش تزریقی پرهاش رنگ نوکشم عملیه

مادرشوهر بدجنس نباش ، یه چیزی میگم ناراحت نشی ها ولی پسرت بیشتر شبیه پسر بچه ها میمونه معلومه بازیگوشه و سرگوشش میجنبه ولی عروس واقعا مشخصه که خانمه و خیلی سنگین و رنگین رفتار میکنه ، پسرت شغلش چیه؟عجیبه چطور خانوادش قبول کردن دختر به این خانمی و وقار و بدن به یه پسر بچه ، شاید پسرت شغلش خیلی خوب باشه

خوبم فدات شم ، اونم خوبه الان رفت مدرسه آره خیلی وقته نیومده بودم سایت ، ۷۵ کیلو شدم بعد ماه رمضان ...

عه بسلامتی عزیزم..

پسرم مهد می‌ره ،اره بزرگ شده

آره خریدیم😁

آره منم تو کیلو اضافه کردم الان ۷۰ هستم ولی چند وقته می‌خوام ورزش و شروع کنم تنبلیم میشه..

گاهی میام گروه...الآنم که خیلی اشتهام باز شده و پر خوری میکنم باید حواسم باشه..

می‌دونی این دفعه توی رژیم خیلی سخت گرفتم و دچار مشکلاتی شدم واسه همین یکم بی ذوق هستم برای ورزش و رژیم

۵ کیلو چیزی نیست عزیزم با اراده ای که تو داری مطمئنم به زودی کم میکنی..

اتفاقا توی گروه با یکی از بچه ها خیلی دوست بودم و همیشه من و یاد تو مینداخت بهش میگفتم منو یاد دوستم می‌ندازی اونممثل تو خیلی پر انرژی و مهربونم بود.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
حافظه فقط خودت😑😑😑 برا من عینه حافظه ماهیه

ارادت داریم خاهر جان 

نه برا توام خوبه 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
عه بسلامتی عزیزم.. پسرم مهد می‌ره ،اره بزرگ شده آره خریدیم😁 آره منم تو کیلو اضافه کردم الان ۷۰ ه ...

ماشاالله خدا حفظشون کنه🥰🥰🥰

خداروشکر خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه به سلامتی و دل خوش انشالله 😍

سعی کن زود زود وزن کنی تا یه وقت حیف نشه

من اصلا محل ندادم فقط گفتم بزار راحت باشم بعدا باز رژیم میگیرم ،سخته ثابت نگه داشتن، نباید خیلی سخت میگرفتی ورزش خیلی خوبه ولی به تنهایی وزنو کم نمیکنه باید کمتر بخوری یکم برنج و نون و شیرین رو کم کنی حتما کمش میکنی

چقدر خوب پس دوست خیلی مهمه تو رژیم من نیام تاپیک اصلا نمیتونم به تنهایی کم کنم ولی وقتی میام جدی هستم الانم مثل همون موقع خیلی جدیم تو کارم😂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
ماشاالله خدا حفظشون کنه🥰🥰🥰 خداروشکر خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه به سلامتی و دل خوش انشالله 😍 ...

ممنونم عزیزم خدا گل پسر تو هم حفظ کنه😘

آره هر دو مهم هستن در کنار هم وقتی یاد این همه مشکلات و سختی ها میفتم یکم رعایت میکنم و کم میخورم😁

آره گروه و دوست پایه خیلی مهمه 

حالا ان شالله‌ میام گروه ببینم چه می‌کنی...👍

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2706