2752
2734
آخه به پای هم پیر بشید انشاءالله عشقتون هم هرروز بیشتر بشه تو یه خونه بزرگ و جیب پرپول     ...

قربان‌شما و سبیلاتون😘😂🫂💜

میبوسمت

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه همچین آدمی تو زندگیم هست..میدونم حسه خوبیه

پایدار باشید عزیز دلم💜

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

اسی واقعا با دیدن تاپیکت رو  تصمیم مسمم تر شدم و درسته ارزش ما خیلی بیشتر از حرفای سمی هست ک شنیدیم امیدوارم پایدار باشین و سعی کن رابطه قبلی و از ذهنت پاک کنی و باورش کنی 😊💞

2731
خیلی خیلی چشام قلب قلبی شد پایدار باشید 🥺😍🌱

خیلی خیلی خیلی فدای شما میشم من💜

اولین باره حس کردم شوهر میخام😂😐 پایدار بمونید برا هم💞

😂😘

ممنونم عزیزدلم💜

عزیز دلـــــــــــــــم پایدار باشید قشنگا

به به ببین کی اینجاست خانم مهندس😘😍💜

فدای شما میشم من💜

اسی واقعا با دیدن تاپیکت رو  تصمیم مسمم تر شدم و درسته ارزش ما خیلی بیشتر از حرفای سمی هست ک شن ...

امیدوارم اگه فرد سمی تو زندگیت هست هر چه زودتر حذف بشه و زندگی واقعیتو شروع کنی💜

اگه فکر میکنی بتونم توی تصمیمت کمکت کنم من همیشه برای کمک کردن بهت هستم💜

به به ببین کی اینجاست خانم مهندس😘😍💜 فدای شما میشم من💜

اع منو میشناسی؟ 😂😂 بشین سرجات خودم فدات بشم بچه🫂❤

انشالله صد سال کنار هم خوشحال زندگی کنید

بیوی اون اکانتم رو چک کن
اع منو میشناسی؟ 😂😂 بشین سرجات خودم فدات بشم بچه🫂❤ انشالله صد سال کنار هم خوشحال زندگی کنید

ینی ندیدی همه تاپیکات آنلاینم؟

ینی میخوای انکار کنم چقد دلم میخواست تغیر جنسیت میدادم داماد سرخونه میشدم غر میزدم چقد خونه ۷۰ متری کوچیکه؟

تازه به یگانه پسر خواهر زنمم عیدی نمیدادم  

2706