2737
2739
عنوان

دلم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 26 پست

تو خودت اسم کاربریت خونه مادربزرگه اونوقذ انتظار داری بچت خونه مادربزرگش رو دوست نداشته باشه  

برو بیارش دیگه دیگه نهایتا یه ساعت گریه میکنه اروم میشه دیگه

شایدم موفق شدی حواسش رو پرت کنی گریه نکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برم دنبالش دیگه گریه هم کرد میارمش.مرضی جون دخملی داری آخی عزیزم

آره برو بیارش نهایتا یکم گریه میکنه و اروم میشه

دیگه هم نذار زیاد بمونه عادت میکنه خوب نیست

آره من دخی دارم😍

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731

اخی عزیزم😍😍😍

پسر منم همینطوریه هر وقت میرم خونه مامانم مکافات دارم

با اینکه خونشون کسی نیس ک باهش بازی کنه

هربار هم میگه خونه ما ککچیکه دوس ندارم ولی خودم می دونم مامانم به دلش راه میاد ک دوست داره اونجا بمونه

😎😎😎😎
2740
آره خیلی دوست داشتم خودمم هم میموندم یک هفته یک هفته

عزیزم گمونم اونوقت ها مامانتم ناراحت میشده یه هفته میمونی اونجا. الانم به سر خودت اومده. 😁

از این به بعد زیاد نذار بمونه، وابستگی ایجاد میکنه. بعدها برات سخت میشه. 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.