2752
2734
عنوان

چقدر سن ازدواج اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1722 بازدید | 128 پست
من خودم دخترم ۷ سالشه میگم بشه ۱۵   زود عروسش میکنم   🤗😂😂😂😂✋🏻 دوره ای نیییس  تا ...

دلم برا دخترتون سوخت

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

برای اینکه طرف براشون بزاد و بعدم بشه زیردست مادرش و خواهراش وگرنه دختری که تو سن کم ازدواج می‌کنه ارجی نداره پیش شوهر و خانواده شوهر .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم کلاس نهمی بودم نامزد کردم

و ب شدت با حرفت موافقم تحت هیچ شرایطی ازدواج تو سن کم صحیح نیسست اصلا و ابدا اینام ک بهونه میارن و میگن تو بدبختی ب ما چه همش الکیه

ازدواج سن پایینتر از ۱۸ اشتباه محض

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
2731

یه دختر از اشناها ۱۶ سالشه مدتها بود حس میکردم رو پسرم کراشه باورم نمیشد تو دید و بازدیدهای عید امسال مطمئن شدم حالا دو هفته اس خانوادش از بس پیغام پسغام و واسطه فرستادن بیچارمون کردن

یه تشابه اسمیه نسبتی با رضا گلزار ندارم مرسی اه
الان بگم فضای مجازی باعثش حمله نمیکنین؟!؟🫠

حمله میکنیم 🤣

چون قبل مجازی سن ازدواج از اینم پایینتر بود 

دهه ی شصت سن ازدواج رفت بالا و بعدشم برگشت رو این روال

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
یه دختر از اشناها ۱۶ سالشه مدتها بود حس میکردم رو پسرم کراشه باورم نمیشد تو دید و بازدیدهای عید امسا ...

پسرت چند سالشه؟

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
من خودم دخترم ۷ سالشه میگم بشه ۱۵   زود عروسش میکنم   🤗😂😂😂😂✋🏻 دوره ای نیییس  تا ...

شما با این کار اینده دخترتون رو تباه میکنی

دختر شما می تونه فرد بزرگی و ارزشمندی بشه و در وقت و پختگی کامل ازدواج کنه

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.
من خودم تو ۱۴ سالگی ازدواج کردم الان ۱۸ سالمه خیلیییییی هم راضیم

اره تاپیکاتو لااقل پاک کن بعد ابراز رضایت کن

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
2706