2733
2734
عنوان

طلاق بخاطر شلوارک

| مشاهده متن کامل بحث + 2193 بازدید | 85 پست
گلیییی جان😂😂🙃 خدا خودش درس کنه  یکم زمان بده ب همسرت باهاش حرف بزن  با جنگ و دعوا نه ...

آره پدرشو از دست داده ولی یجوری با من رفتار می‌کنه انکار من باباشو کشتم 

خدای من میگه تو با اون شلوارک بی‌حرمتی کردی بع بابام

انگار با شلوارک رفتم تو مجلس ختم خب برا موقع خواب پوشیدم فقط خودش بود و من

آخه چرا بخواد تمومش کنه بخدا من چیزی کم ندارم  هم قیافه هم تیپ هم خانواده همه چی ازون سرم بخد ...

باهاش حرف بزن تا یه اندازه ای مقاومت میکنه ولی بلآخره دلیلش رو میگه 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره پدرشو از دست داده ولی یجوری با من رفتار می‌کنه انکار من باباشو کشتم  خدای من میگه تو با او ...

فعلا ذهن و فکرش آشوب هس 

یکم زمان بده بهش تا ب خودش بیاد 

باهاش هم حرف بزن بگو هیچ منظوری از پوشیدن این شلوارک نداشتم و اصلا ربطی نداره  من خودم خیلی ناراحتم و ایشون مث پدر من بودن و خیلی دوستشون داشتم... 

خلاصه همینجوری صحبت کن 

و خودتم فکر کن خصوصیات بد و خوبش رو کنار هم بچین ببین اگ واقعا میتونی کنار بیایی وزندگیتو دوس داری فکر طلاق رو از سرت بندازه بیرون اگه نه ک هیچی... 

ب حرف کاربرای اینجا توجه نکن ک فوری میگن اره طلاق بگیر..  نصف کاربرای اینجا بی تجربه و بچه هستن

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه... 
اینکه تو خونه هرچی بپوشی چه ربطی داره؟مگه همه تام شلوارک نمیوشن؟بعد کت شلوارت مشکی بوده؟خب چه اشکالی ...

خب معلومه که مشکی بود تیپ سرتاپا مشکی تا چهلم ولی این انگار انتظاراتش بیشتر ازین حرفا بوده.یعد جالبه من فقط تو خانوما کت و شلوار پوشیدم اگه لحظه ای هم میخواستم برم بیرون روش مانتو میپوشیدم ولی این میگه بی حرمتی کردی

باهاش حرف بزن تا یه اندازه ای مقاومت میکنه ولی بلآخره دلیلش رو میگه 

نمیگه هر وی گفتم بیا مثل دو تا انسان متمدن باهم حرف بزنیم درستش کنیم منو پرت کرد اونور و گفت نمی‌خوام درست بشه 

کسی توخونش شلوارک بپوشه به متوفی بی احترامی میشه؟؟؟؟؟!!!!!

کت شلوار که مودبانه ترین و رسمی ترین فرم لباس پوشیدنه شوهرت دیوونست یا داره بهونه میاره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
والا اونقدر اذیتم کرده خودم همش بفکر طلاق بودم  ولی اینکه اون منو بخاطر همچین چیزی نمیخواد دار ...

اون می خواد درخواست بده؟

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹

کم داره به خدا🤣🤣🤣🤣 خب تو خونه همه لباس راحتی میپوشن ، کت شلوارم که رسمی و مجلسیه دیگه دردش چیه، اسکله به خدا باور کن.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

بعد از برنداشتن ابرو و سبیل و حمام نرفتن به خاطر نگه داشتن عزا این بار دیگه رسیدیم به خنده دار ترین مدل عزاداری اون هم با نپوشیدن شلوارک!!!!

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

کت شلوارت چه رنگی بود ؟ 

من واقعا نمیدونستم برا عزا نباید لباس راحتی پوشید حالا اگه جلو کس دیگه بود ز چیزی تو خونه خودتون .. 

ببین خودش چی میپوشید تو خونه ؟؟ کلا تو این ۵۰ روز مشکی بود ؟؟

2706