2733
2734
عنوان

اومدم ختم عموی همسرم زن عموش به من میگه بیا ظرف بشور

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر بدم میاد از مردم طلبکار میشن اونی ک اومده مهمونه احترامش واجبه کلفت نیس ک کار جلوش بذاری

بخدا من دامادمون فوت کردن حتی نیومدن بهم تسلیت بگن تازه اهنگ هم میذاشتن حالا توقع دارن من اینجا پیش یه مشت غریبه پاشم ظرف بشورم

2731
شاید خواسته اینطوری بری کنار بقیه و راحت باشی باهاشون من باشم خودم قبلش میگم اگه کمک لازم دارین حتم ...

نه کاملا میشناسم اینو میخواد رییس بازی دربیاره چند نفر هم ناراحت شدن از تیکه های ک میندازه

اینقدر بدم میاد از مردم طلبکار میشن اونی ک اومده مهمونه احترامش واجبه کلفت نیس ک کار جلوش بذاری

حالا حرف جاری  زن عمو اشتباه بوده ولی مراسم ختم. که مهمونی نیست

میرن کمک حال صاحب عزا. باشن اگه برن یه کار هم بهشون اضافه کنند یا انتظار پذیرایی.  داشته باشن همون نرن بهتره

بخدا من دامادمون فوت کردن حتی نیومدن بهم تسلیت بگن تازه اهنگ هم میذاشتن حالا توقع دارن من اینجا پیش ...

اگه اینجوری باهات برخورد کردن بشین سرجات هیچکاریم‌نکن هرچیم‌گفتن یه لبخند ژکوند بهشون تحویل بده 😉

احترام ،احترام میاره می‌تونستند تسلیت بگن وقتی شماهم عزادار بودید ولی نگفتن پس بیخیالشون

اره سرسفره پیش خواهرشوهرم بهم گفت

بی محلی.....................البته اگه شوهرت پشتت باشه بهتر میتونی برینی بشون

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2706