2752
2734
عنوان

خیانت💔 + اسکرین پیام هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 83 پست
اعتراف کرد با چند نفر بوده نمیدونم دیگه تا چه حد اون شب حالم بد شد کلا گوشیو خاموش کردم فعلا فقط سک ...

یعنی وقتی با تو بوده با چند نفر دیگم بوده ؟

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه من ۱۸ ام ایشونم تقریبا ۲۰

هر دو بچه این

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2731
من خیلی بد شانسم تو این شهر به این بزرگی همیشه شانسی میبینیم همو واقعا اعصابم خورد میشه 😂💔 وقتی ب ...

باز این خوبه من و اون دوریم خیلی و محدودیت هم دارم من اگه میدیدمش جرش میدادم قشنگ حالم جا بیاد تو دلم مونده بعد ی سال و نیم

اعتراف کرد با چند نفر بوده نمیدونم دیگه تا چه حد اون شب حالم بد شد کلا گوشیو خاموش کردم فعلا فقط سک ...

همش الکیه باور نکن

اگ قبولش کنی 

با خودش نیگ من خیانت کردم و فهمید بازم منو دوست داشت ولم نکرد 

پس دوباره خیانت میکنم 

اصلا و ابدا قبولش نکن تازه میگی با چند نفر بوده ! ن یه نفر!

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
😂مطمئنی خودکشی کرده؟ شاید اونم ادا و سیاه بازی بوده

دقیقااا

الان به خودکشیشم شک کردم...

روزی که خودکشی کرد دهداشش بم پیام داد دعا کن داداشم از کما دربیاد وگرنه باید برای جون خانوادت دعا کنی و کلی تهدید...

به خاطر تو خودکشی نکرده از ضعف خودشه 

اگر به خاطر تو بود تلاش میکردد به دستت بیاره هر کاری میکرد که تو حالت خوب باشه 

نه که دلت رو بشکنه 

نکه خیانت کنه

اونم با چند نفر 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
همش الکیه باور نکن اگ قبولش کنی  با خودش نیگ من خیانت کردم و فهمید بازم منو دوست داشت ولم نکر ...

نه همه چیز برای من تموم شد همون شب 

کسی که از چشمم میوفته افتاده دیگه:)💔

2706