2752
2734
با وجود دوستای خوب کنار اومدم اون تایم و راحت بودم اکثرا بیرون و دورهمی مهمونی بعدشم ازدواج کردم تنه ...

خوشبحالتون دوست ورفیق داشتین مااجازه نداشتیم حتی بادوستامون بریم بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ناشکری نکن تنهاییت روباخانمهای دیگه پرکن شوهرت کم کم باهات همراه میشه برای همه همینطوره

خانمهای دیگ مثلا کیا؟چجوری باهاشون دوست میشید ک چیزی اززندگیتون هم نگید؟

بگو عزیزم چه پیشنهادی ...

یک   حرفه جدید  رو شروع  کن  مثلا  یک چیز هنری 

مثل   سیاه قلم   ببین   به قدری ذهنت رو اروم  میکنه از  هزار تا     تراپیست  بهتره

من  خودم  استاد   سیاه قلم  هستم  و واقا بهت پیشنهادش  میکنم 

اگه بخوای شروع  کنی  هم    من خودم  کلاس  دارگ

2731
خانمهای دیگ مثلا کیا؟چجوری باهاشون دوست میشید ک چیزی اززندگیتون هم نگید؟

مجازی

قبلاتلگرام گروه داشتیم

خیلی خوب بودخدایی

اونجافهمیدم همه شوهرامثل همن فقط تعریف خانمهاشون باهم متفاوته😁😂🤣🤣

خیلی توی زندگیم تاثیرداشت

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خوشبحالتون دوست ورفیق داشتین مااجازه نداشتیم حتی بادوستامون بریم بیرون

عزیزم من تنها زندگی میکردم تنهایی هم خیلی کشیدم اما همیشه دوستانی داشتم دوست خوب نعمته اما الان دیگه وقت هیچی ندارم درگیر بچه ها خسته و داغون 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
آها..آنلاین آموزش میدین عزیزم؟چجوریه چقد هزینه میخواد

اره قشنگم  

ببین  فعلا   تا   ۱۵ اردیبهشت  اف  زدم  هر ترم   ۴ جلست ۴۰۰ تومن  و شما توی  ۶ ماه  میتونی  چهره  و عکس مورد علاقتو  بکشی

عزیزم من تنها زندگی میکردم تنهایی هم خیلی کشیدم اما همیشه دوستانی داشتم دوست خوب نعمته اما الان دیگه ...

آها واقعا تنهایی سخته..منم چون بچه دارم واقعا موندم چیکارکنم مث شماخستم

واقعا؟؟یعنی گروه های تلگرام خوبه؟

آره خیلی خوب بود

البته من بیشترتلفنی صحبت میکردم

وشرط گروهمون داشتن تلفن بودوزنگ میزدم حتماخانم باشه طرف

بعدگاهی تلفنی باهاشون حرف میزدم

الان نی نی سایت هم خوبه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706