2733
2734
عنوان

مادرایی ک بچه هارو تنبیه بدنی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما خودش از کودکی زخمهایی داشته 

آره اما دلیل نمیشه بزنه .شوهر منم بچگی زیاد کتک خورده .مادرشوهرم کتک خورده .الان شوهرم باید مثل باباش منو بزنه؟

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2731
پدرم همیشه سر کار بود مادرم کمالگرا هست و خیلی دوستداره همه رو کنترول کنه حتی انتخاب رشته مم نزاشت ...

مثل زندگی من با انتخاب مسخره ام که خودش همش میگه جدا شو‌برگرد پیش ما :)

پدرم هیچ وقت کتکم نزد مادرم شاید دوبار ولی امان از داداشم ۶ سال ازش کوچکتر بودم خیلی منو کتک زد هیچ ...

وای این خیلی بده .بدتر از اون اینه ک مادر پدرم پشت برادره باشن

ای جانم ، حالا تو ب جبرانش مادر خوبی باش . ببخشید اما ب نظرم نسل ما جوری بود مادرا عقده های خودشونو ...

برای تغییر رشتم کلی گریه کردم یه هفته از اتاقم بیرون نیومدم تا گذاشتن از تجربی برم هنر .

من خیلی لجباز هستم . از خواستم کوتاه نیومدم🤭

ولی رو دلم موند یه زندگی اروم.

مثل زندگی من با انتخاب مسخره ام که خودش همش میگه جدا شو‌برگرد پیش ما :)

برگردی صدبرابر بیشتر سرکوفت میزنن . بابای من چشم نداشت ببینه من با شوهرم خوبم

چون خودش بدش میومد از شوهرم .میگفت جداشو بیا . که چی ، ک سرکوفت بزنن ک انتخاب خودت بود ‌ . انگار دوس نداشت من بالا برم . 

فکر میکنن خیلی دلسوزی بعد کلی بدبختی میاد سراغشون میگن ما ک کاری نکردیم .واقعا رو مخه .بعصی ها از ما ...

مامانم همیشه میگه نکنه بچه هاتو بزنی.. نکنه حتی بهشون اخم کنی.. تو روحیشون اثر بد میزاره

بهش میگم توخودت همش منو میزدی🤦🏻‍♀️میخنده میگه نه.. من کی زدمت😐

الان هم جوری شده که هیچکدوم از بچه ها بهش حسی نداریم. همش میگه بچه های مردم غصه مامانشونو میخورن و هواشو دارن. شما چرا اینجوری نیستین

یادش نمیاد خودش باهامون چه کارا کرده که اینجوری شدیم

خدا،،، تورو خدا🙂
کارش رو اصلا توجیه نمیکنم انسانی نیست اما یه زن اگر ارامش داشته باشه خیال دلش راحت باشه و از طرف مرد ...

اخه من اصلا صدای مرده رو نشنیدم تاحالا . شاید دیگه خیلی زنه جیغ جیغ کنه اونم صداش دربیاد . بیرونم با بچه ها میبینمش خیلی خوبه .حتی دوتا بچه همسایه دارن با اونام با محبته

اخه من اصلا صدای مرده رو نشنیدم تاحالا . شاید دیگه خیلی زنه جیغ جیغ کنه اونم صداش دربیاد . بیرونم با ...

قرار نیست مرد دادبزنه گاهی همین سکوتشون کشنده ست ....بی توجهی ....هیز بودن ....بی عاطفه بودن ....هوای زن رو‌نداشتن ....همشون بیصدا و‌پر از درد هستن

من ادم میشناسم بیماری اعصاب مزمن داشت چون شوهر خوب داشت و هواشو داشت بچه هاش عین برگ گل بزرگ میکرد 

مامانم همیشه میگه نکنه بچه هاتو بزنی.. نکنه حتی بهشون اخم کنی.. تو روحیشون اثر بد میزاره بهش میگم ت ...

آخخخ نگو . منم با مادرم قهرم . دیروز پیغام داده ب دختر عموم . دختر عموم میگه اشتی کن 

میگم مادره تو واقعا مادره ، جوریه منم از مامانم بیشتر زنعمومو دوس دارم .

مامانه من چیکار کرد واسم جز فرق گذاشتن .حسرت یه عروسی ب دلم موند . یکبار فقط یکبار بحث عروسی بود گفتم عروسی من چی کنیم . وسط جمع شونه بالا انداخت گفت عروسیه تو بمن چه . وای اب شدم از خجالت .  همون شد جمع کردم بساطمو اومدم خونه خودم

2706