2733
2734
عنوان

بسته بودن راه ازدواجی

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دعا رو چرا انداختی تو آب 

میذاشتی ۳ ماه بگذره 

ببینی اگه نتیجه نداد مینداختی 

بعد تو که میخواستی بندازی چرا دعا رو گرفتی؟ 

دوست عزیز بستن بخت واقعیت داره 

من کار به چرت و پرتا نی نی سایت ندارم ولی بستن بخت حرف من نیست حرف علماس که اونام تایید کردن واقعیت داره حالا یا با جادو طلسم هر چی 

یه عده اطلاعات ندارن از پشت کوه اومدن حالیشون نیس میگن واقعیت نداره 

دعا رو چرا انداختی تو آب  میذاشتی ۳ ماه بگذره  ببینی اگه نتیجه نداد مینداختی  بعد ...

از نی نی سایت خوندم گفتن سنیگینی  داره دعا هم زندگی رومیپاشونه منم ترسدیم انداختم آب

از نی نی سایت خوندم گفتن سنیگینی  داره دعا هم زندگی رومیپاشونه منم ترسدیم انداختم آب

دعا بخت که بخت ترو باز میکنه 

کدوم زندگی رو از هم بپاشونه؟ مگه دعا جدایی گرفتی؟ که بپاشونه؟ 

برا سرکتاب چقدر هزینه کردی؟ 

رایگان بود؟ 

دعا رو چرا انداختی تو آب  میذاشتی ۳ ماه بگذره  ببینی اگه نتیجه نداد مینداختی  بعد ...

نمیدونم چیکار کتم واقعا بین زمین و اسمون معلق موندم اصلا نمیدونم چیکار کنم از دو جا سرکتاب باز کردم یکیش گفت از وقتی به دونیا اومدم بختم بسته هست یکی گفت طلسم کردن گیج شدم واقعا

دعا بخت که بخت ترو باز میکنه  کدوم زندگی رو از هم بپاشونه؟ مگه دعا جدایی گرفتی؟ که بپاشونه؟&nb ...

خدا نکنه من دعای جدایی برای کسی بگیرم ولی گفتن اگر خواستگار هم بیاد ناخوداگاه انسان قبول میکنه من ترسیدم چون عشقم و دوست دارو میخوام به اون برسم

خدا نکنه من دعای جدایی برای کسی بگیرم ولی گفتن اگر خواستگار هم بیاد ناخوداگاه انسان قبول میکنه من تر ...

نگفتم که تو گرفتی 

میگم اون دعا جداییه که زندگی رو میپاشونه 

وگرنه دعا بخت هیچ مشکلی نداره

2706