2752
2734
عنوان

راهنمایی خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 93 پست
آدما توی ابراز عشقشون متفاوتن،این خانم هم ۲۲ سال زندگی کرده وبچه بزرگ کرده الان وتوی این سن بنظرم وق ...

ببینیدرابطه ما سمی شده میترسم از راه کج رفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بی محلی کن ب همچین ادمی و نادیدش بگیر همچین بیوفته دنبالت ک تعجب کنی

نه بابا خودش آخره بی محلیه. شایددرست نباشه بگم ولی بیشترازبیست ساله که اتاقش جداس

شایدحق باشما باشه خیلی زحمت کشیده ولی دریغ ازیک لبخند

هیچ زنی بدون عشق زحمت نمیکشه

شما همین الان برای گفتن مشکلتون ساکت و مرموز هستید

چرا ایشون حق نداشته باشه؟نمیخوام تمام حق رو به خانومتون بدم چون خودم یک زنم

میخوام بگم شاید همسرتون آینه رفتار شماست

من به شخصه رغبت نمیکنم با ادم کم حرف و مرموز صحبت کنم دردول کنم یعنی این پیام رو دریافت میکنم که علاقه ای به صحبت باتو و شنیدن حرفات ندارم!!!

میدونید این پیام برای یک زن چه معنی میده؟

هیچ زنی بدون عشق زحمت نمیکشه شما همین الان برای گفتن مشکلتون ساکت و مرموز هستید چرا ایشون حق نداشت ...

من ازشمامعذرت میخوام دارم همزمان باچندتاخانم حرف میزنم بلدم نیستم درست بنویسم

نه بابا خودش آخره بی محلیه. شایددرست نباشه بگم ولی بیشترازبیست ساله که اتاقش جداس

بعد شما ژان والژان هستید؟که ۲۰ سال این شرایطو تحمل کردید

با عقل  و منطق من جور درنمیاد مگه میشه تمام این ۲۰ سال ایشون ب شما ظلم کرده باشه بی محبتی کرده باشه و اونوقت شما باز خواستار ادامه این زندگی بوده باشید؟

حس میکنم شما زیاد با صداقت صحبت نمی کنید 

2706